news

the newest reviews

Dwaal

Gospel of the Vile ___2020
Post metal i sludge/doom metal to modne ostatnio kierunki, ale, do cholery - koniecznie zróbcie w pierwszych rzędach jeszcze miejsce dla norweskiego Dwaal. Sam fakt, że ta płyta to debiut już robi wrażenie. To jest poziom, do którego większość zespołów dochodzi przez lata, a Dwaal mają na koncie przecież zaledwie jedną, wydaną własnym sumptem epkę, a wcześniej tylko jedno demo -...

Sadokist

Necrodual Dimension Funeral Storms ___2019
Sadokist to niezła banda fińskich pojebańców. Zdecydowanie bardziej niż na główkowanie nad złożonością swoich utworów stawiają na podziemną autentyczność, bezkompromisowość i konserwatywny, metalowy satanizm, w którym bluźnierstwo przeciwko wszelkim świętościom i normom społecznym jest jedyną, akceptowalną formą składania hołdu dla Piekła. Ta otoczka i wyraźne, wła...

news

 • Skeletal Remains (us) publikują pierwszy singiel z nadchodzącego krążka "The Entombment Of Chaos"

  2020-07-12

  "Illusive Divinity" to tytuł pierwszego ujawnionego singla z czwartego studyjnego albumu kalifornijskiej, staroszkolnej rewelacji ostatnich lat - Skeletal Remains. Wideo z tekstami do tego utworu możecie zobaczyć poniżej:


  Jak komentują nowy materiał: "Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc podzielić się z Wami kawałkiem otwierającym nasz nowy album "The Entombment Of Chaos". Uważamy, że to dobre wprowadzenie do płyty, które da Wam właściwe wrażenie tego co ten album ma do zaoferowania. "Illusive Divinity" opowiada historię o przybyciu wyżej rozwiniętych istot, których ukrytą intencją jest przekonanie wszystkich o swojej boskości i o tym, że niosą ludzkości wyzwolenie. Mamy nadzieję, że Wam się podoba!"

  Skeletal Remains przeszli niedawno mocne zmiany personalne o czym
  (masterful-magazine.com/news.php?display=detail&id=350574)
  pisaliśmy w marcu. Wciąż nie mają stałego bębniarza, a na nowym materiale zagrał Charlie Koryn z Ascended Dead.

  "The Entombment Of Chaos" ukaże się nakładem Century Media 11 września  jako winyl w gatefoldzie z dodatkowym CD, jako limitowny CD w digipacku z naszywką, normalny CD w jewelu oraz w formacie cyfrowym.

  Spis utworów:
  1. Cosmic Chasm (Intro)
  2. Illusive Divinity
  3. Congregation Of Flesh
  4. Synthetic Impulse
  5. Tombs Of Chaos
  6. Enshrined In Agony (Instrumental)
  7. Dissectasy
  8. Torturous Ways To Obliteration
  9. Eternal Hatred
  10. Unfurling The Casket
  Bonus track:
  1. Stench Of Paradise Burning (DISINCARNATE cover)

  Pre-Order:
  Skeletalremains.bigcartel.com
  SkeletalRemains.lnk.to/TheEntombmentOfChaos


  www.facebook.com/SkeletalRemainsDeathMetal
  skeletalremains.bigcartel.com

  added by: Olo
  source: Century Media

  Skeletal RemainsCentury MediaDan SwanöDan SeagraveCharlie Koryn


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.