news

the newest reviews

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

news

 • Skeletal Remains (us) publikują pierwszy singiel z nadchodzącego krążka "The Entombment Of Chaos"

  2020-07-12

  "Illusive Divinity" to tytuł pierwszego ujawnionego singla z czwartego studyjnego albumu kalifornijskiej, staroszkolnej rewelacji ostatnich lat - Skeletal Remains. Wideo z tekstami do tego utworu możecie zobaczyć poniżej:


  Jak komentują nowy materiał: "Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc podzielić się z Wami kawałkiem otwierającym nasz nowy album "The Entombment Of Chaos". Uważamy, że to dobre wprowadzenie do płyty, które da Wam właściwe wrażenie tego co ten album ma do zaoferowania. "Illusive Divinity" opowiada historię o przybyciu wyżej rozwiniętych istot, których ukrytą intencją jest przekonanie wszystkich o swojej boskości i o tym, że niosą ludzkości wyzwolenie. Mamy nadzieję, że Wam się podoba!"

  Skeletal Remains przeszli niedawno mocne zmiany personalne o czym
  (masterful-magazine.com/news.php?display=detail&id=350574)
  pisaliśmy w marcu. Wciąż nie mają stałego bębniarza, a na nowym materiale zagrał Charlie Koryn z Ascended Dead.

  "The Entombment Of Chaos" ukaże się nakładem Century Media 11 września  jako winyl w gatefoldzie z dodatkowym CD, jako limitowny CD w digipacku z naszywką, normalny CD w jewelu oraz w formacie cyfrowym.

  Spis utworów:
  1. Cosmic Chasm (Intro)
  2. Illusive Divinity
  3. Congregation Of Flesh
  4. Synthetic Impulse
  5. Tombs Of Chaos
  6. Enshrined In Agony (Instrumental)
  7. Dissectasy
  8. Torturous Ways To Obliteration
  9. Eternal Hatred
  10. Unfurling The Casket
  Bonus track:
  1. Stench Of Paradise Burning (DISINCARNATE cover)

  Pre-Order:
  Skeletalremains.bigcartel.com
  SkeletalRemains.lnk.to/TheEntombmentOfChaos


  www.facebook.com/SkeletalRemainsDeathMetal
  skeletalremains.bigcartel.com

  added by: Olo
  source: Century Media

  Skeletal RemainsCentury MediaDan SwanöDan SeagraveCharlie Koryn


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.