news

the newest reviews

Dwaal

Gospel of the Vile ___2020
Post metal i sludge/doom metal to modne ostatnio kierunki, ale, do cholery - koniecznie zróbcie w pierwszych rzędach jeszcze miejsce dla norweskiego Dwaal. Sam fakt, że ta płyta to debiut już robi wrażenie. To jest poziom, do którego większość zespołów dochodzi przez lata, a Dwaal mają na koncie przecież zaledwie jedną, wydaną własnym sumptem epkę, a wcześniej tylko jedno demo -...

Sadokist

Necrodual Dimension Funeral Storms ___2019
Sadokist to niezła banda fińskich pojebańców. Zdecydowanie bardziej niż na główkowanie nad złożonością swoich utworów stawiają na podziemną autentyczność, bezkompromisowość i konserwatywny, metalowy satanizm, w którym bluźnierstwo przeciwko wszelkim świętościom i normom społecznym jest jedyną, akceptowalną formą składania hołdu dla Piekła. Ta otoczka i wyraźne, wła...

news

 • Morbid Reich (cl) publikuje nowy singiel

  2020-07-08

  Założony w 2018 roku i grający melodyjny black/death chilijski Morbid Reich opublikował nowy singiel “The Great Perishment”. Utwór powstał jeszcze w czasie gdy tworzyli materiał na swoją debiutancką epkę “An Endless Heretic Advocacy” (Narcoleptica Productions).

  "The Great Perishment" oznacza dla zespołu  początek współpracy z nowopowstałym labelem Caras de Muerte, ale zawiera też wokale nowej postaci - niejakiego TVLON’a, który wyprodukował nowy singiel razem z Walpurgisem (gitara i bas), ze względu na fakt, że oryginalny wokalista Oor Nephilim jest obecnie w ‘krytycznym stanie’ związanym z zakażeniem koronawirusem.

  Kawałka możecie posłuchać poniżej:

   

   

  morbidreich.bandcamp.com
  www.facebook.com/MORBIDREICH1

  added by: Olo
  source: Against PR

  Morbid ReichNarcoleptica ProductionsCaras de MuerteCovid-19


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.