news

the newest reviews

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

news

 • Morbid Reich (cl) publikuje nowy singiel

  2020-07-08

  Założony w 2018 roku i grający melodyjny black/death chilijski Morbid Reich opublikował nowy singiel “The Great Perishment”. Utwór powstał jeszcze w czasie gdy tworzyli materiał na swoją debiutancką epkę “An Endless Heretic Advocacy” (Narcoleptica Productions).

  "The Great Perishment" oznacza dla zespołu  początek współpracy z nowopowstałym labelem Caras de Muerte, ale zawiera też wokale nowej postaci - niejakiego TVLON’a, który wyprodukował nowy singiel razem z Walpurgisem (gitara i bas), ze względu na fakt, że oryginalny wokalista Oor Nephilim jest obecnie w ‘krytycznym stanie’ związanym z zakażeniem koronawirusem.

  Kawałka możecie posłuchać poniżej:

   

   

  morbidreich.bandcamp.com
  www.facebook.com/MORBIDREICH1

  added by: Olo
  source: Against PR

  Morbid ReichNarcoleptica ProductionsCaras de MuerteCovid-19


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.