news

the newest reviews

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

news

 • Deus Mortem, Temple Desecration, Devilpriest, Haunted Cenotaph na drugiej odsłonie Black Plague

  2020-07-02

  Niedawno Black SIlesia Productions ogłosiła skład pierwszej edycji imprezy Black Plague, która odbędzie się w ten weekend, a już w zeszłym tygodniu ogłosili kto zagra na drugiej odsłonie imprezy. I tak będą to: Deus Mortem, Temple Desecration, Devilpriest oraz Haunted Cenotaph.

  Koncerty odbędą się obok klubu P23 Katowice, na dziedzińcu Fabryki Porcelany. Koncerty będą miały charakter plenerowy.

  WAŻNE: Z racji rządowych ograniczeń ilość biletów jest ściśle limitowana do 150 sztuk. Bilety są dostępne WYŁĄCZNIE w przedsprzedaży. Nie będzie możliwości kupna biletu na bramce w dniu wydarzenia.

  Zasady bezpieczeństwa:
  1) Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu.
  2) Każdy uczestnik proszony jest o utrzymanie odstępu 2 metrów lub zakrycie nosa i ust.
  3) Przy wejściu znajdować się będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.
  Wszystkich uczestników obowiązuje przestrzeganie regulaminu wydarzenia.

  Black Plague: Chapter II
  26.07.2020
  P23 Katowice/Dziedziniec Fabryka Porcelany
  ul. Porcelanowa 23
  40-246 Katowice

   

  added by: Olo
  source: fb.com/BlackSilesia

  Deus MortemTemple DesecrationDevilpriestHaunted CenotaphBlack PlagueBlack Silesia Productions


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.