news

the newest reviews

Draghkar

At The Crossroads Of Infinity ___2020
Reklamowany w zeszłym roku składak różnych materiałów Draghkar był atrakcyjny tylko na papierze, w notkach prasowych od Horror Pain Gore - death/doom z nawiązaniami do fińskich klasyków - to mogło rozbudzać apetyty, nawet jeżeli nie jest to ostatnio jakiś oryginalny kierunek. Niestety wydawca nie wspominał wtedy nic o tragicznym warsztacie, paździerzowatych melodiach i koncepcyjnym...

Carbonized Innocents

Demo 2020 ___2020
Cóż za cudowne kilka minut muzyki! Żadnego intro srintro, żadnego ostrzeżenia, parental, srental advisory czy trailerów, które miałyby za zadanie przygotować metalową gawiedź na to muzyczne tornado. Żadnej reklamy, ani zapowiedzi ze strony wielkich wytwórni, które pewnie o tym zespole nawet nie wiedzą. A tu nagle, jak niezapowiedziany strzał w ryj zza rogu ciemnej uliczki, w jakiej...

news

 • Incantation (us) - nowy album w sierpniu, utwór do odsłuchu

  2020-06-25

  Jak donosi Relapse Records, 21 sierpnia światło dzienne przesłoni nam nowy album pionierów death/doom z Incantation - "Sect of Vile Divinities". Wytwórnia upubliczniła już pierwszy walec zatytułowany "Propitiation":


  Pełna tracklista “Sect of Vile Divinities”:
  Ritual Impurity (Seven of the Sky is One)
  Propitiation
  Entrails of the Hag Queen
  Guardians from the Primeval
  Black Fathom’s Fire
  Ignis Fatuus
  Chant of Formless Dread
  Shadow-Blade Masters of Tempest and Maelstrom
  Scribes of the Stygian
  Unborn Ambrosia
  Fury's Manifesto
  Siege Hive

  Preordery na wszelkie możliwe formaty można składać już w sklepie Relapse: store.relapse.com

   

  incantation.com
  incantation666.bandcamp.com
  www.facebook.com/IncantationOfficial/

  added by: Olo
  source: Relapse Records

  IncantationRelapse Records


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.