news

the newest reviews

Draghkar

At The Crossroads Of Infinity ___2020
Reklamowany w zeszłym roku składak różnych materiałów Draghkar był atrakcyjny tylko na papierze, w notkach prasowych od Horror Pain Gore - death/doom z nawiązaniami do fińskich klasyków - to mogło rozbudzać apetyty, nawet jeżeli nie jest to ostatnio jakiś oryginalny kierunek. Niestety wydawca nie wspominał wtedy nic o tragicznym warsztacie, paździerzowatych melodiach i koncepcyjnym...

Carbonized Innocents

Demo 2020 ___2020
Cóż za cudowne kilka minut muzyki! Żadnego intro srintro, żadnego ostrzeżenia, parental, srental advisory czy trailerów, które miałyby za zadanie przygotować metalową gawiedź na to muzyczne tornado. Żadnej reklamy, ani zapowiedzi ze strony wielkich wytwórni, które pewnie o tym zespole nawet nie wiedzą. A tu nagle, jak niezapowiedziany strzał w ryj zza rogu ciemnej uliczki, w jakiej...

news

 • Never Surrender vol. III przeniesione na listopad 2021

  2020-06-05

  W związku z ograniczeniami społecznymi i podróżniczymi wynikającymi z COVID-19, Iron Bonehead Productions zdecydowała, że planowanie Never Surrender Fest na listopad tego roku jest niepraktyczne i obarczone dużym ryzykiem niepewności. Wytwórnia przesuwa więc imprezę o rok i nowa data to 4-6 listopada 2021 r. Jak na razie niezmieniony  pozostaje ogłoszony oryginalnie skład, poza jedną drobną aktualizacją - amerykańskie Prosanctus Inferi zostanie zastąpione przez japoński Abigail. Zakupione dotychczas bilety zachowują oczywiście swoją ważność. Zwrot pieniędzy na specjalne żądanie jest możliwy jeszcze przez dwa miesiące.

  Data: 4-6.11.2021
  Miejsce: Berlin @ Columbia Theater
  Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/472205516737717/

  Zespoły:
  ABIGAIL (Japan)
  ANCIENT MOON (International)
  ARES KINGDOM (USA)
  BLOOD (Germany)
  BLUE HUMMINGBIRD ON THE LEFT (USA)
  CENOTAPHE (France)
  DEATH WORSHIP (Canada)
  DEATHLY SCYTHE (Chile)
  DOOMBRINGER (Poland)
  EMBRACE OF THORNS (Greece)
  EMPIRE OF THE MOON (Greece)
  GENOCIDE SHRINES (Sri Lanka)
  GRABUNHOLD (Germany)
  HAGZISSA (Austria)
  HORN (Germany)
  IMPETUOUS RITUAL (Australia)
  MALAKHIM (Sweden)
  MASACRE (Colombia)
  MORTUARY (Mexico)
  MYSTIFIER (Brazil)
  ROPE SECT (Germany)
  SEX MESSIAH (Japan)
  STARGAZER (Australia)
  THE FUNERAL ORCHESTRA (Sweden)
  THE SATAN'S SCOURGE (Colombia)
  VARATHRON (Greece)
  VOLAHN (USA)
  WEREGOAT (USA)

   

  www.facebook.com/IronBoneheadProductions
  ironbonehead.de

  added by: Olo
  source: fb.com/IronBoneheadProductions

  Never Surrender FestIron Bonehead Productions


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.