news

the newest reviews

Rattenfänger

Geisslerlieder ___2019
Przyznam szczerze, że Roman Saenko, razem z resztą ekipy z Drudkh zaimponowali mi tym, że u szczytu eksplozji nowej fali old school doom/death metalu udało im się wyjść z czymś, co będzie brzmiało klasycznie, nawet antycznie, a przy tym miało jednak własny, wyjątkowy charakter. W tłumie rekultywatorów szkoły -ation death metalu, starej Finlandii i Szwecji styl Rattenfänger wyróż...

Deiphago

I, The Devil ___2019
Uwielbiam ten zespół zwłaszcza od czasów, gdy ich płyty przestały tonąć w zalewie pogłosów i postawili na bardziej zbite brzmienie. Na “I, The Devil” ewolucja tego podejścia postąpiła jeszcze dalej zabierając nas wręcz bardzo blisko innych rejonów muzycznych. Chaotyczny war/black? To już jest bardziej bestialski, bezwzględny, sataniczny powerviolence. Utwory, na crustowy wzó...

news

 • Straight Hate i Nuclear Holocaust łączą siły na 7" splicie

  2020-05-17

  Deformeathing Productions donosi o planach na wydanie w połowie czerwca 7" splitu dwóch grindowych rewelacji z lubelskiej ziemi - Straight Hate i Nuclear Holocaust:

  Straight Hate nie zwalnia tempa! Po świetnie przyjętym drugim pełnym albumie "Black Sheep Parade" z września ubiegłego roku SH atakuje nowymi kawałkami!

  SH używa, wydawać by się mogło, ogranych do granic możliwości patentów, rozwiązań, zagrywek... Dodając do tego jednak własny element, pomysł, wspierany pasją, oddaniem, szczerością, wraca z wybuchową, wysokooktanową mieszanką – grając jak nikt inny w tym kraju!

  Zeszłorocznym albumem "Black Sheep Parade" Straight Hate udowodnił w którym miejscu się znajduje. "East Grind Attack" potwierdza ich pozycję oraz przykłada zardzewiały gwóźdź do kolan niedowiarków, dobijając nieociosanym palem! 3 studyjne, niepublikowane wcześniej numery dostępne tylko i wyłącznie na "East Grind Attack".

  Nuclear Holocaust pozostaje jednym z najaktywniejszych zespołów na scenie UG. Wydawniczy dorobek pomimo stosunkowo krótkiego stażu musi robić wrażenie – dwa pełne albumy oraz 5 splitów. Kolejny w drodze…
  Nuclear Holocaust to koncertowa maszyna która zdziera skórę z torsów zarówno w obskurnych, małych dziurach, jak i większych salach balowych. Kiedy NH łapie wiatr w żagle, w ilości zagranych koncertów mogą z nimi konkurować tylko i wyłącznie "polskie towary eksportowe". 4 studyjne numery do niszczenia parkietów przygotowane na wyłączność z myślą o tym wydawnictwie.

  Autorem okładki jest Maciej Kamuda. Za layout odpowiada Paweł Ozon.

   

  Tracklista:

  STRAIGHT HATE:
  1. Anxiety Neurosis
  2. Living Dead
  3. East Grind Attack

  NUCLEAR HOLOCAUST:
  1. Sequence To Your Death
  2. (Give Us This Day) Our Daily Flesh
  3. Middle Finger Salute
  4. Radioactive Blood

  Płyta zostanie wydana w formie limitowanej do 500 sztuk 7" vinylowej EP’ki w trzech wersjach kolorystycznych:
  - 7" Bone White Vinyl (limit 50 sztuk)
  - 7" Brown Vinyl (limit 100 sztuk)
  - 7" Black Vinyl (limit 350 sztuk)

  Data wydania: 19.06.2020.
  Pre-order na stronie Deformeathing Prod. startuje 1.06.2020.

  Straight Hate w sieci:
  www.facebook.com/sthtpl/
  straighthatepl.bandcamp.com/

  Nuclear Holocaust w sieci:
  www.facebook.com/Nuclearmetalpunks/
  nuclearholocaust.bandcamp.com/

  Label:
  www.deformeathing.com
  www.facebook.com/deformeathing
  www.deformeathing.bandcamp.com

  added by: Olo
  source: Deformeathing Production

  Deformeathing ProductionStraight HateNuclear HolocaustMaciej KamudaPaweł Ozon


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.