news

the newest reviews

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

Mental Casket

Demo 2020 ___2020
Lubicie Death? Ten z czasów debiutu, siermiężny, toporny i co najważniejsze roztaczający woń świeżo rozkopanej cmentarnej ziemi. Jeśli tak, to bierzcie się za Mental Casket. Myślę, że ideą powołania do życia tego tworu była chęć złożenia hołdu twórcy "Scream Bloody Gore". Aby być sprawiedliwym muszę nadmienić, że od czasu ubiegłorocznego debiutanckiego demo, M...

news

 • Reek (se) publikuje drugi utwór z debiutanckiej płyty

  2020-04-11

  24 kwietnia, nakładem Testimony Records swoją premierę będzie miał debiutancki album szwedzkiego Reek "Death is someting there Between". Reek to kolejny szwedzkobrzmiący projekt Roggi Johansson'a (Paganizer), który tutaj tworzy z nim Håkan Stuvemark (gitarzysta Wombbath), a sekcję rytmiczną zespołu uzupełniają Jon Skäre (bębny) i Mathias Back (bas). W Reek tworzą oni death'n'roll silnie inspirowany "Wolverine Blues" czego wcale nie ukrywają i już nieco ponad miesiąc temu opublikowali pierwszy utwór "Condemned by the Hands of Pain". Teraz dostajemy drugi, zatytułowany "Flesh Golem". Obydwu możecie posłuchać poniżej:

  Pełna tracklista:
  1. Condemned by the Hands of Pain
  2. Flesh Golem
  3. Gold in your Throat
  4. The Eaters
  5. Horror Waltz
  6. Foaming at the Mouth
  7. Tyranny of the Blood
  8. A Matter of Time
  9. Black Hole Star
  10. Fuel for the Pyres
  11. Rain Down Salvation

  Preordery można składać na następujące formaty: winyl w kolorach ciemnoczerwony, żółty, czarny wir (wersje kolorowe w ilości 150szt), czarny (150szt) oraz na limitowany ręcznie CD w digipacku (500 kopii).


  testimonyrecords.bandcamp.com
  www.facebook.com/testimonyrecords

  added by: Olo
  source: Testimony Records

  ReekTestimony RecordsRogga JohanssonHåkan StuvemarkPaganizerWombbath


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.