news

the newest reviews

Rattenfänger

Geisslerlieder ___2019
Przyznam szczerze, że Roman Saenko, razem z resztą ekipy z Drudkh zaimponowali mi tym, że u szczytu eksplozji nowej fali old school doom/death metalu udało im się wyjść z czymś, co będzie brzmiało klasycznie, nawet antycznie, a przy tym miało jednak własny, wyjątkowy charakter. W tłumie rekultywatorów szkoły -ation death metalu, starej Finlandii i Szwecji styl Rattenfänger wyróż...

Deiphago

I, The Devil ___2019
Uwielbiam ten zespół zwłaszcza od czasów, gdy ich płyty przestały tonąć w zalewie pogłosów i postawili na bardziej zbite brzmienie. Na “I, The Devil” ewolucja tego podejścia postąpiła jeszcze dalej zabierając nas wręcz bardzo blisko innych rejonów muzycznych. Chaotyczny war/black? To już jest bardziej bestialski, bezwzględny, sataniczny powerviolence. Utwory, na crustowy wzó...

news

 • Avulsed (sp) mają nowego pałkera

  2020-03-21

  Weterani death metalu z Hiszpani - Avulsed ogłosili zmianę na stanowisku bębniarza:

  "Nasz pech do perkusistów trwa i 15 miesięcy po zatrudnieniu Rafael Aritmendi ogłosił on, że ze względu na swoje studia opuszcza zespół i wraca do Bukaresztu, nie mogąc pogodzić nauki z obowiązkami w zespole. Był to dla nas kompletnie niespodziewany news, ale przyjęliśmy go ze zrozumieniem i życzymy Rafaelowi wszystkiego najlepszego w jego życiowych planach.

  Nie tracąc ani chwili skontaktowaliśmy się z naszą pierwotną opcją: Jorge Uterą, pałkerem Holycide, gdzie udziela się także nasz frontman - Dave Rotten. Jorge miał okazję zagrać już z nami dwa koncerty w grudniu, gdy zastępował Rafaela i udowodnił, że jest nie tylko znakomitym partnerem z wysokimi umiejętnościami technicznymi, ale także doskonałą osobą, które, dzięki 6-letniej znajomości, będzie w stanie szybko i bezproblemowo w stanie zintegrować się z zespołem."

  Z nowym bębniarzem zespół nie tylko ćwiczy repertuar koncertowy, ale także pisze  nowe kawałki, które planują nagrać pod koniec 2020 lub na początku 2021 roku.

   

  www.facebook.com/pages/Avulsed-Official/103974539679454
  avulsed.bandcamp.com/
  www.avulsed.com/

  added by: Olo
  source: Xtreem Music PR

  AvulsedHolycideXtreem MusicRafael AritmendiJorge Utrera


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.