TODAY IS A RELEASE DAY OF

ROPE SECT

THE GREAT FLOOD

news

the newest reviews

Dwaal

Gospel of the Vile ___2020
Post metal i sludge/doom metal to modne ostatnio kierunki, ale, do cholery - koniecznie zróbcie w pierwszych rzędach jeszcze miejsce dla norweskiego Dwaal. Sam fakt, że ta płyta to debiut już robi wrażenie. To jest poziom, do którego większość zespołów dochodzi przez lata, a Dwaal mają na koncie przecież zaledwie jedną, wydaną własnym sumptem epkę, a wcześniej tylko jedno demo -...

Sadokist

Necrodual Dimension Funeral Storms ___2019
Sadokist to niezła banda fińskich pojebańców. Zdecydowanie bardziej niż na główkowanie nad złożonością swoich utworów stawiają na podziemną autentyczność, bezkompromisowość i konserwatywny, metalowy satanizm, w którym bluźnierstwo przeciwko wszelkim świętościom i normom społecznym jest jedyną, akceptowalną formą składania hołdu dla Piekła. Ta otoczka i wyraźne, wła...

news

 • Mord’A’Stigmata - koncertowy album dostępny w przedpremierowym odsłuchu

  2020-03-08

  Awangardowo-black metalowy kwartet Mord'A'Stigmata udostępnił w przedpremierowym odsłuchu swój pierwszy koncertowy album "Songs for the Exiles (Live At Roadburn 2019)". Materiał został zarejestrowany podczas występu na festiwalu Roadburn w Tilburgu, Holandia 14 kwietnia 2019 roku. Za miks i mastering odpowiedzialny jest Marcel van de Vondervoort (min. Ulver, Triptykon, Neurosis, Cult of Luna), okładkę zaprojektował portugalski artysta Credo Quia Absurdum, a całością oprawy graficznej zajął się P. (Cursed Art).

  Materiał w całości do odsłuchu tutaj: youtu.be/6HVnzVXMetM

  Płyta ukaże się 19 marca 2020 nakładem Pagan Records i dostępna będzie wyłącznie podczas koncertów zespołu oraz na stronie wydawcy. Równolegle z nią ukażą się winylowe wznowienia dwu poprzednich krążków zespołu "Ansia" oraz "Our Hearts Slow Down". Obydwie pozycje dostępne będą w dwu wersjach kolorystycznych w ściśle limitowanym nakładzie.

  PRE-ORDER: tinyurl.com/wdmgfyb

   

  Najbliższe koncerty:
  MORD'A'STIGMATA, MEDICO PESTE, LOATHFINDER "Heralds of Nothingness":
  19 III, Wrocław, Firlej  (wydarzenie na FB)
  20 III, Poznań, U Bazyla (wydarzenie na FB)
  21 III, Gdańsk, Drizzly Grizzly (wydarzenie na FB)
  22 III, Warszawa, Hydrozagadka (wydarzenie na FB)

  Bilety w cenie: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu) do kupienia na lefthandsounds.org.

  MGŁA , MORD'A'STIGMATA, MARTWA AURA "The Stench of Zeitgeist" European Tour 2020:
  06.05 Reithalle Strasse E - Dresden (DE)
  07.05 Poppodium Het Bolwerk - Sneek (NL)
  08.05 Turbinenhalle Oberhausen (DE)
  09.05 Incineration Festival - London (UK)
  10.05 La Machine du Moulin Rouge - Paris (FR)
  11.05 TBA (FR)
  12.05 L'Entrepôt À Arlon (BE)
  13.05 Rockfabrik Bad Friedrichshall (DE)
  14.05 Hall Of Fame, Zurich (CH)
  15.05 Uhrenwerk Weimar (DE)
  16.05 Palác Akropolis - Prague (CZ)

  www.facebook.com/mordastigmata

  added by: Olo
  source: Pagan Records

  Mord’A’StigmataPagan RecordsMarcel van de VondervoortCredo Quia AbsurdumCursed Art


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.