news

the newest reviews

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

Mental Casket

Demo 2020 ___2020
Lubicie Death? Ten z czasów debiutu, siermiężny, toporny i co najważniejsze roztaczający woń świeżo rozkopanej cmentarnej ziemi. Jeśli tak, to bierzcie się za Mental Casket. Myślę, że ideą powołania do życia tego tworu była chęć złożenia hołdu twórcy "Scream Bloody Gore". Aby być sprawiedliwym muszę nadmienić, że od czasu ubiegłorocznego debiutanckiego demo, M...

news

 • Split Black Altar/Kirkebrann w czerwcu

  2020-03-08

  Odium Records zapowiada split Black Altar/Kirkebrann zatytułowany "Deus Inversus". Na płycie znajdzie się w sumie 7 utworów, a jej wydanie na winylu i CD w digipacku zostało zaplanowane na czerwiec. W sesji nagraniowej Black Altar wziął udział m.in. Lars Broddesson (Funeral Mist, ex Marduk), Mauser i Alexandros (Macabre Omen). Produkcją części Black Altar zajął się Mauser, a Kirkebrann Morfeus (ex Limbonic Art).

  Poniżej fragment utworu "Deus Inversus" granego przez Larsa:


  Za okładkę i skład graficzny odpowiedzialny jest Nestor Avalos.

  Tracklista:
  Black Altar
  1. Deus Inversus
  2. Ancient Warlust
  3. Outro
  Kirkebrann
  4. Begrensa Bevissthet
  5. Faux Pas
  6. Et Nederlag
  7. Ufødte Klarhet  www.facebook.com/blackaltar
  www.facebook.com/Kirkebrann
  www.odiumrex.com
  www.facebook.com/odiumrex

  added by: Olo
  source: Shadow / Odium Records

  Black AltarKirkebrannOdium RecordsNestor AvalosLars BroddessonFuneral MistMauserAlexandrosMacabre Omen


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.