TODAY IS A RELEASE DAY OF

MYSTHICON

SILVA-OCULIS-CORVI

news

the newest reviews

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

Mental Casket

Demo 2020 ___2020
Lubicie Death? Ten z czasów debiutu, siermiężny, toporny i co najważniejsze roztaczający woń świeżo rozkopanej cmentarnej ziemi. Jeśli tak, to bierzcie się za Mental Casket. Myślę, że ideą powołania do życia tego tworu była chęć złożenia hołdu twórcy "Scream Bloody Gore". Aby być sprawiedliwym muszę nadmienić, że od czasu ubiegłorocznego debiutanckiego demo, M...

news

 • Ulcerate (nz) ujawnia szczegóły nowego albumu, utwór do odsłuchu

  2020-03-08

  Debemur Morti Productions zapowiada szósty album nowozelandzkiego Ulcerate. Płyta nosić będzie tytuł "Stare Into Death and Be Still" i wytwórnia reklamuje go jako "kolejny etap rozwoju zespołu z klaustrofobicznych i dysonansowych rejonów w kierunku nowego poziomu eksploracji melodii, harmonii i mocy.

  Znajdziecie tu firmowy znak Ulcerate - ultra-klimatyczny miks najwyższych lotów nieortodoksyjnego death metalu ze strukturami futurystycznego black metalu sparowany z wyrafinowaniem i doświadczeniem w tworzeniu niesamowitych riffów, utworów i ich konceptu, które wbijają się w głowę słuchacza, prześladują go i przemieniają poprzez swoją ekspresyjną szczerość."

  Lista utworów "Stare Into Death and Be Still":
  1. The Lifeless Advance
  2. Exhale the Ash
  3. Stare Into Death and Be Still
  4. There Is No Horizon
  5. Inversion
  6. Visceral Ends
  7. Drawn Into The Next Void
  8. Dissolved Orders

  Utwór tytułowy:

  Premiera - 24 kwietnia. Formaty: CD w digipacku, podwójny winyl i specjalne wydanie DMP na winylu z możliwością pobrania materiału. Można już zamawiać w sklepie wytwórni. Lub na bandcampie.

   

  ulcerate.bandcamp.com
  www.ulcerate-official.com/

  added by: Olo
  source: Debemur Morti Productions

  UlcerateDebemur Morti Productions


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.