news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Medico Peste ujawnia kolejny utwór z "The Black Bile"

  2020-02-18

  "All Too Human" - to tytuł drugiego ujawnionego utworu z nowej płyty Medico Peste. Premiera "The Black Bile" już 20.03 w Season of Mist. Dzień wcześniej grupa wyruszy w mini-trasę po Polsce pod szyldem Heralds of Nothingness Tour 2020.

   

  Heralds of Nothingness Tour 2020:
  Mord'A'Stigmata
  Medico Peste
  Loathfinder

  19 III, Wrocław, Firlej
  20 III, Poznań, U Bazyla
  21 III, Gdańsk, Drizzly Grizzly
  22 III, Warszawa, Hydrozagadka

  Bilety w cenie:
      50 zł (przedsprzedaż)
      60 zł (w dniu koncertu)
  dostępne już na lefthandsounds.org

   

  Medico Peste (black metal)
  W czasach, gdy black metal staje się coraz bardziej zatłoczoną niszą, trudno o zespoły z wyrazistą wizją. Do tego wąskiego grona należy Medico Peste, który po trzech latach od wydania znakomitej EPki “Herzogian Darkness” powraca z drugim dużym albumem “ב :The Black Bile” (premiera 20 marca w Season of Mist). Połączenie ekstremalnych środków wyrazu z post-punkiem i awangardą (czymkolwiek ona dziś jest) sprawia, że Medico Peste pozostaje zespołem jedynym w swoim rodzaju. "All Too Human" to druga odsłona nowej płyty.
  Fb: www.facebook.com/medicopesteband/
  “God Knows Why” (video): youtu.be/VTn7sZrVpZQ

  added by: Olo
  source: Left Hand Sounds

  Mord’A’StigmataMedico PesteLoathfinderLeft Hand SoundsSeason of Mist


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.