news

the newest reviews

Rattenfänger

Geisslerlieder ___2019
Przyznam szczerze, że Roman Saenko, razem z resztą ekipy z Drudkh zaimponowali mi tym, że u szczytu eksplozji nowej fali old school doom/death metalu udało im się wyjść z czymś, co będzie brzmiało klasycznie, nawet antycznie, a przy tym miało jednak własny, wyjątkowy charakter. W tłumie rekultywatorów szkoły -ation death metalu, starej Finlandii i Szwecji styl Rattenfänger wyróż...

Deiphago

I, The Devil ___2019
Uwielbiam ten zespół zwłaszcza od czasów, gdy ich płyty przestały tonąć w zalewie pogłosów i postawili na bardziej zbite brzmienie. Na “I, The Devil” ewolucja tego podejścia postąpiła jeszcze dalej zabierając nas wręcz bardzo blisko innych rejonów muzycznych. Chaotyczny war/black? To już jest bardziej bestialski, bezwzględny, sataniczny powerviolence. Utwory, na crustowy wzó...

news

 • Napalm Death (gb) na Summer Dying Loud 2020

  2020-02-15

  Organizatorzy Summer Dying Loud ogłosili cztery nowe nazwy, które pojawiają się na tegorocznej edycji, a wśród nich wreszcie pierwszego headlinera: Do ogłoszonych już zespołów: Asphyx, Enslaved, Year of The Cobra, Only Sons, Tides From Nebula, Fleshworld, Deszcz i Dead Goats dołączą zatem: Napalm Death (gb), Katla (dn), Night Demon (us) oraz puławski Dom Zły.

  Jak zapowiadają organizatorzy - Do ogłoszenia pozostało jeszcze 16 zespołów i dwóch headlinerów.

  Summer Dying Loud XII
  10-11-12 września 2020 - Aleksandrów Łódzki
  wydarzenie na FB

  Ruszyła już także sprzedaż karnetów: www.ebilet.pl/summerdyingloud

   

  www.facebook.com/SummerDyingLoud

  added by: Olo
  source: fb.com/SummerDyingLoud

  Napalm DeathSummer Dying LoudKatlaNight DemonDom Zły


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.