TODAY IS A RELEASE DAY OF

DECREPID

OSSEOUS EMPIRE

news

the newest reviews

Draghkar

At The Crossroads Of Infinity ___2020
Reklamowany w zeszłym roku składak różnych materiałów Draghkar był atrakcyjny tylko na papierze, w notkach prasowych od Horror Pain Gore - death/doom z nawiązaniami do fińskich klasyków - to mogło rozbudzać apetyty, nawet jeżeli nie jest to ostatnio jakiś oryginalny kierunek. Niestety wydawca nie wspominał wtedy nic o tragicznym warsztacie, paździerzowatych melodiach i koncepcyjnym...

Carbonized Innocents

Demo 2020 ___2020
Cóż za cudowne kilka minut muzyki! Żadnego intro srintro, żadnego ostrzeżenia, parental, srental advisory czy trailerów, które miałyby za zadanie przygotować metalową gawiedź na to muzyczne tornado. Żadnej reklamy, ani zapowiedzi ze strony wielkich wytwórni, które pewnie o tym zespole nawet nie wiedzą. A tu nagle, jak niezapowiedziany strzał w ryj zza rogu ciemnej uliczki, w jakiej...

news

 • Mord’A’Stigmata, Medico Peste i Loathfinder - cztery wspólne koncerty w marcu

  2020-02-06

  "Heralds of Nothingness" - pod takim szyldem w marcu, na czterech koncertach zagrają Mord'A'Stigmata, Medico Peste oraz Loathfinder. Mord’A’Stigmata obchodzi w tym roku 15-lecie działalności  i marcowe koncerty mają być  podsumowaniem działalności formacji, która za sprawą albumów takich jak "Ansia", "Hope" i "Dreams of Quiet Places" od dawna pozostaje w krajowej czołówce. Będzie to także pierwsza właściwa okazja do szerszego zaprezentowania "Dreams of Quiet Places" na krajowych scenach, po zagranicznych wojażach, w ramach których Mord’A’Stigmata odwiedzili m.in. holenderski Roadburn Festival.

  Rozpiska:
  19 marca - Wrocław @ Firlej (wydarzenie na FB)
  20 marca - Poznań @ Klub u Bazyla (wydarzenie na FB)
  21 marca - Gdańsk @ Drizzly Grizzly (wydarzenie na FB)
  22 marca - W-wa @ Klub Hydrozagadka (wydarzenie na FB)

  Start każdego z koncertów o godz. 19.30 (wejście od 19.00).

  Bilety:
  50zł (przedsprzedaż)
  60zł (w dniu koncertu)
  dostępne na lefthandsounds.org od 8 lutego.


  added by: Olo
  source: Left Hand Sounds, fb.com/mordastigmata

  Mord’A’StigmataMedico PesteLoathfinder


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.