TODAY IS A RELEASE DAY OF

DECREPID

OSSEOUS EMPIRE

news

the newest reviews

Draghkar

At The Crossroads Of Infinity ___2020
Reklamowany w zeszłym roku składak różnych materiałów Draghkar był atrakcyjny tylko na papierze, w notkach prasowych od Horror Pain Gore - death/doom z nawiązaniami do fińskich klasyków - to mogło rozbudzać apetyty, nawet jeżeli nie jest to ostatnio jakiś oryginalny kierunek. Niestety wydawca nie wspominał wtedy nic o tragicznym warsztacie, paździerzowatych melodiach i koncepcyjnym...

Carbonized Innocents

Demo 2020 ___2020
Cóż za cudowne kilka minut muzyki! Żadnego intro srintro, żadnego ostrzeżenia, parental, srental advisory czy trailerów, które miałyby za zadanie przygotować metalową gawiedź na to muzyczne tornado. Żadnej reklamy, ani zapowiedzi ze strony wielkich wytwórni, które pewnie o tym zespole nawet nie wiedzą. A tu nagle, jak niezapowiedziany strzał w ryj zza rogu ciemnej uliczki, w jakiej...

news

 • Antipathic (it/us) reklamuje swoją nową epkę

  2020-02-04

  Włosko-amerykański duet Antipathic, w którego skład wchodzi gitarzysta Human Repugnance (tutaj obsługujący także bębny) oraz basista/wokalista włoskich brutali z Zora, po wydaniu albumu "Humanimals" dla włoskiej Despise The Sun w zeszłym roku, raczy nas nową epką zatytułowaną "Covered With Rust". Znalazły się na niej cztery utwory, z których dwa to covery - Obituary oraz Cannibal Corpse, jeden ("Reautonomous") to nagrany ponownie utwór "Autonomous Mechanical Extermination" z debiutanckiej epki, a w otwierającym epkę - całkiem nowym utworze "Inexorable Hierarchy" gościnne wokale robił Bob Hodgins z Human Repugnance. Stylistycznie jest to mieszanka death/grind/slam i blackującego thrash - dosyć unikalny miks ekstremalnej muzyki.

   

  Lista utworów:
  1. INEXORABLE HIERARCHY
  2. REAUTONOMOUS
  3. IDGAF (OBITUARY COVER)
  4. COVERED WITH RUST (CANNIBAL CORPSE COVER)

  Magrania i miksy miały miejsce w studio Underground Sound, a mastering w Watercourse Sound Studios. Okładka, wyraźnie nawiązująca do drugiej płyty Cannibal Corpse, została stworzona przez Diana Triatmoko (Sidjimbe Art).

  www.facebook.com/antipathicband
  antipathic.bandcamp.com/releases

  added by: Olo
  source: Antipathic

  AntipathicHuman RepugnanceZoraDespise the SunDian TriatmokoSidjimbe Art


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.