news

the newest reviews

Mortiferum

Disgorged from Psychotic Depths ___2019
Wyrobioną opinię dzięki świetnej demówce z 2017 przyszedł czas zweryfikować na pierwszym pełnoczasowym materiale. I choć brzmienie zostało teraz nieco odarte z wczesnej surowości to, w ostatecznym rozrachunku dostajemy jak najbardziej godną kontynuację dotychczasowej wizji studziennego death/doom metalu z mocnym piętnem fińskich wzorców. Zwraca uwagę telepiący bebechami i zdecydo...

Straight Hate

Black Sheep Parade ___2019
Jeżeli przebieraliście nerwowo nogami wypatrując premiery nowego krążka Straight Hate i z pewnym niepokojem czekaliście na to, jak zabrzmią najnowsze numery, w których, wedle zapowiedzi, miały pojawić się nawet elementy black metalu, to możecie odetchnąć z ulgą i bez najmniejszych obaw wrzucić płytę do odtwarzacza. Podobnie jak w przypadku debiutu, tak i tym razem mamy do czynien...

news

 • Debiut Nyogthaeblisz (us) gotowy

  2019-12-27

   27 grudnia, czyli dzisiaj, miała miejsce oficjalna premiera debiutanckiego długograja wyznawców kakofonicznego, chaotycznego black/death metalu z amerykańskiego Nyogthaeblisz. Krążek zatytułowany "Abrahamic Godhead Besieged by Adversarial Usurpation" ukazał się nakładem Hells Headbangers, słowa-klucze to powiązane personalnie Black Witchery, ale także Blasphemy, Conqueror, Beherit czy Antediluvian. 

   Tracklista:

  1. Abrahamic Godhead Manifested by Adversarial Usurpation

  2. Sinistral Qlipho[tech] Mechanolatry / Exterminate The Tetragrammaton

  3. Ordnance for Adamic Holocaust and Cosmocidal Entropy

  4. Diabological Mutagenesis Eradicating the Magian Bloodlines

  5. Qabalistic Matrix Parasitism by Extra[daemon]sional Omnimalevolence

  6. Nihiliferian Theophagism / Dysefirotic Atrocities Cull the Demiurge's Progeny

  7. Cryptomagickal Esoterrorism Targeting All Archontic Deifications

  8. Khao-Psionic Merkabah Fragmentation And Godhead Simulation Decay


  nyogthaeblisz.bandcamp.com/

  www.hellsheadbangers.com

  www.facebook.com/hellsheadbangers.com

  www.hellsheadbangers.bandcamp.com

  added by: Paweł Palica
  source: Hells Headbangers

  Nyogthaebliszhells headbangers


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.