news

the newest reviews

Dwaal

Gospel of the Vile ___2020
Post metal i sludge/doom metal to modne ostatnio kierunki, ale, do cholery - koniecznie zróbcie w pierwszych rzędach jeszcze miejsce dla norweskiego Dwaal. Sam fakt, że ta płyta to debiut już robi wrażenie. To jest poziom, do którego większość zespołów dochodzi przez lata, a Dwaal mają na koncie przecież zaledwie jedną, wydaną własnym sumptem epkę, a wcześniej tylko jedno demo -...

Sadokist

Necrodual Dimension Funeral Storms ___2019
Sadokist to niezła banda fińskich pojebańców. Zdecydowanie bardziej niż na główkowanie nad złożonością swoich utworów stawiają na podziemną autentyczność, bezkompromisowość i konserwatywny, metalowy satanizm, w którym bluźnierstwo przeciwko wszelkim świętościom i normom społecznym jest jedyną, akceptowalną formą składania hołdu dla Piekła. Ta otoczka i wyraźne, wła...

news

 • Vulture Lord (no) - zapowiedź nowego albumu dla Odium Rec.

  2019-12-25

  Odium Records z dumą zapowiada album norweskiego Vulture Lord. Zespół powraca po 17 latach z płytą "Desecration Rite" skomponowaną jeszcze przez Nefasa z Urgehal. W nowym składzie znajdują się muzycy Carpathian Forest, Urgehal, Beastcraft, Endezzma i Thornspawn.

   

  Premiera zapowiedziana jest na okolice maja 2020.  Album ukaże się na CD, LP i w limitowanym, drewnianym boksie. Za okładkę i skład graficzny odpowiedzialny jest Jorge Vimendy z Sick Graphic. Jak zapowiada wydawca: "Nie oczekujcie niczego innego niż Nekromancji, bluźnierczych Rytuałów, odoru Śmierci i kultu Diabła!"

  Lista utworów "Desecration Rite":
  1. Perverting the Bible
  2. Burning the Kingdom of God
  3. Stillborn Messiah
  4. Bestial Rape of Sacred Flesh
  5. Prepare the Coffin
  6. Beneficial Martyrdom
  7. Vulture Lord
  8. Bloodbound Militia
  9. Hark! The Hymns of War

   

  www.facebook.com/deathcibel
  www.odiumrex.com
  www.facebook.com/odiumrex
  www.odiumrecords.bandcamp.com
  www.youtube.com/odiumrec

  added by: Olo
  source: Odium Records

  Vulture LordOdium RecordsUrgehalCarpathian ForestJorge VimendySick GraphicBeastcraftEndezzmaThornspawn


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.