TODAY IS A RELEASE DAY OF

CULT OF FIRE

MOKSHA/NIRVANA

news

the newest reviews

Rattenfänger

Geisslerlieder ___2019
Przyznam szczerze, że Roman Saenko, razem z resztą ekipy z Drudkh zaimponowali mi tym, że u szczytu eksplozji nowej fali old school doom/death metalu udało im się wyjść z czymś, co będzie brzmiało klasycznie, nawet antycznie, a przy tym miało jednak własny, wyjątkowy charakter. W tłumie rekultywatorów szkoły -ation death metalu, starej Finlandii i Szwecji styl Rattenfänger wyróż...

Deiphago

I, The Devil ___2019
Uwielbiam ten zespół zwłaszcza od czasów, gdy ich płyty przestały tonąć w zalewie pogłosów i postawili na bardziej zbite brzmienie. Na “I, The Devil” ewolucja tego podejścia postąpiła jeszcze dalej zabierając nas wręcz bardzo blisko innych rejonów muzycznych. Chaotyczny war/black? To już jest bardziej bestialski, bezwzględny, sataniczny powerviolence. Utwory, na crustowy wzó...

news

 • Vulture Lord (no) - zapowiedź nowego albumu dla Odium Rec.

  2019-12-25

  Odium Records z dumą zapowiada album norweskiego Vulture Lord. Zespół powraca po 17 latach z płytą "Desecration Rite" skomponowaną jeszcze przez Nefasa z Urgehal. W nowym składzie znajdują się muzycy Carpathian Forest, Urgehal, Beastcraft, Endezzma i Thornspawn.

   

  Premiera zapowiedziana jest na okolice maja 2020.  Album ukaże się na CD, LP i w limitowanym, drewnianym boksie. Za okładkę i skład graficzny odpowiedzialny jest Jorge Vimendy z Sick Graphic. Jak zapowiada wydawca: "Nie oczekujcie niczego innego niż Nekromancji, bluźnierczych Rytuałów, odoru Śmierci i kultu Diabła!"

  Lista utworów "Desecration Rite":
  1. Perverting the Bible
  2. Burning the Kingdom of God
  3. Stillborn Messiah
  4. Bestial Rape of Sacred Flesh
  5. Prepare the Coffin
  6. Beneficial Martyrdom
  7. Vulture Lord
  8. Bloodbound Militia
  9. Hark! The Hymns of War

   

  www.facebook.com/deathcibel
  www.odiumrex.com
  www.facebook.com/odiumrex
  www.odiumrecords.bandcamp.com
  www.youtube.com/odiumrec

  added by: Olo
  source: Odium Records

  Vulture LordOdium RecordsUrgehalCarpathian ForestJorge VimendySick GraphicBeastcraftEndezzmaThornspawn


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.