news

the newest reviews

Rattenfänger

Geisslerlieder ___2019
Przyznam szczerze, że Roman Saenko, razem z resztą ekipy z Drudkh zaimponowali mi tym, że u szczytu eksplozji nowej fali old school doom/death metalu udało im się wyjść z czymś, co będzie brzmiało klasycznie, nawet antycznie, a przy tym miało jednak własny, wyjątkowy charakter. W tłumie rekultywatorów szkoły -ation death metalu, starej Finlandii i Szwecji styl Rattenfänger wyróż...

Deiphago

I, The Devil ___2019
Uwielbiam ten zespół zwłaszcza od czasów, gdy ich płyty przestały tonąć w zalewie pogłosów i postawili na bardziej zbite brzmienie. Na “I, The Devil” ewolucja tego podejścia postąpiła jeszcze dalej zabierając nas wręcz bardzo blisko innych rejonów muzycznych. Chaotyczny war/black? To już jest bardziej bestialski, bezwzględny, sataniczny powerviolence. Utwory, na crustowy wzó...

news

 • Defiled (jp) - nowy album w styczniu, utwór do odsłuchu

  2019-11-28

  Trzy lata po szokująco wręcz surowym i kościstym "Towards Inevitable Ruin" japońska, brutal death metalowa godzilla Defiled powraca z nowym krążkiem "Infinite Regress". Choć tytuł wydaje się zwiastować dalszą kontynuację obranego kierunku to jednak jest to powrót zespołu do bardziej klasycznego, mięsistego brzmienia z zachowaniem twardych, brutalnych reguł. Możemy się o tym przekonać dzięki udostępnionemu w zeszłym tygodniu utworowi "Tragedy":


  Premiera albumu - 24 stycznia 2020 za sprawą Season of Mist.

  Pełna tracklista:
  1. Intro (00:23)
  2. Divide and Conquer (02:30)
  3. Tragedy (05:21)
  4. Systematic Decomposition (02:33)
  5. So Blind (02:48)
  6. Legacy (01:58)
  7. Masses in Chaos (02:01)
  8. Centuries (04:17)
  9. Aftermath (03:02)
  10. Invisible War (01:45)
  11. Ignorant (02:28)
  12. Slaverobot (02:57)
  13. Infinite Regress (02:48)
  14. Outro (00:33)
  Total: 35:24

  Line-up
  Shinichiro Hamada: vocals, guitar
  Yusuke Sumita: guitar
  Takachika Nakajima: bass
  Keisuke Hamada: drums

  Nagrania: Blackroom Studio Naha, Okinawa (JP)
  Miksy & mastering: Morrisound Studio, Tampa, FL (US) by Jim Morris
  Okładka: Wes Benscoter

   

  www.defiled.info
  www.facebook.com/defiled

  added by: Olo
  source: Season of Mist

  DefiledSeason of MistWes Benscoter


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.