news

the newest reviews

Mortiferum

Disgorged from Psychotic Depths ___2019
Wyrobioną opinię dzięki świetnej demówce z 2017 przyszedł czas zweryfikować na pierwszym pełnoczasowym materiale. I choć brzmienie zostało teraz nieco odarte z wczesnej surowości to, w ostatecznym rozrachunku dostajemy jak najbardziej godną kontynuację dotychczasowej wizji studziennego death/doom metalu z mocnym piętnem fińskich wzorców. Zwraca uwagę telepiący bebechami i zdecydo...

Straight Hate

Black Sheep Parade ___2019
Jeżeli przebieraliście nerwowo nogami wypatrując premiery nowego krążka Straight Hate i z pewnym niepokojem czekaliście na to, jak zabrzmią najnowsze numery, w których, wedle zapowiedzi, miały pojawić się nawet elementy black metalu, to możecie odetchnąć z ulgą i bez najmniejszych obaw wrzucić płytę do odtwarzacza. Podobnie jak w przypadku debiutu, tak i tym razem mamy do czynien...

news

 • Defiled (jp) - nowy album w styczniu, utwór do odsłuchu

  2019-11-28

  Trzy lata po szokująco wręcz surowym i kościstym "Towards Inevitable Ruin" japońska, brutal death metalowa godzilla Defiled powraca z nowym krążkiem "Infinite Regress". Choć tytuł wydaje się zwiastować dalszą kontynuację obranego kierunku to jednak jest to powrót zespołu do bardziej klasycznego, mięsistego brzmienia z zachowaniem twardych, brutalnych reguł. Możemy się o tym przekonać dzięki udostępnionemu w zeszłym tygodniu utworowi "Tragedy":


  Premiera albumu - 24 stycznia 2020 za sprawą Season of Mist.

  Pełna tracklista:
  1. Intro (00:23)
  2. Divide and Conquer (02:30)
  3. Tragedy (05:21)
  4. Systematic Decomposition (02:33)
  5. So Blind (02:48)
  6. Legacy (01:58)
  7. Masses in Chaos (02:01)
  8. Centuries (04:17)
  9. Aftermath (03:02)
  10. Invisible War (01:45)
  11. Ignorant (02:28)
  12. Slaverobot (02:57)
  13. Infinite Regress (02:48)
  14. Outro (00:33)
  Total: 35:24

  Line-up
  Shinichiro Hamada: vocals, guitar
  Yusuke Sumita: guitar
  Takachika Nakajima: bass
  Keisuke Hamada: drums

  Nagrania: Blackroom Studio Naha, Okinawa (JP)
  Miksy & mastering: Morrisound Studio, Tampa, FL (US) by Jim Morris
  Okładka: Wes Benscoter

   

  www.defiled.info
  www.facebook.com/defiled

  added by: Olo
  source: Season of Mist

  DefiledSeason of MistWes Benscoter


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.