TODAY IS A RELEASE DAY OF

DECREPID

OSSEOUS EMPIRE

news

the newest reviews

Draghkar

At The Crossroads Of Infinity ___2020
Reklamowany w zeszłym roku składak różnych materiałów Draghkar był atrakcyjny tylko na papierze, w notkach prasowych od Horror Pain Gore - death/doom z nawiązaniami do fińskich klasyków - to mogło rozbudzać apetyty, nawet jeżeli nie jest to ostatnio jakiś oryginalny kierunek. Niestety wydawca nie wspominał wtedy nic o tragicznym warsztacie, paździerzowatych melodiach i koncepcyjnym...

Carbonized Innocents

Demo 2020 ___2020
Cóż za cudowne kilka minut muzyki! Żadnego intro srintro, żadnego ostrzeżenia, parental, srental advisory czy trailerów, które miałyby za zadanie przygotować metalową gawiedź na to muzyczne tornado. Żadnej reklamy, ani zapowiedzi ze strony wielkich wytwórni, które pewnie o tym zespole nawet nie wiedzą. A tu nagle, jak niezapowiedziany strzał w ryj zza rogu ciemnej uliczki, w jakiej...

news

 • Defiled (jp) - nowy album w styczniu, utwór do odsłuchu

  2019-11-28

  Trzy lata po szokująco wręcz surowym i kościstym "Towards Inevitable Ruin" japońska, brutal death metalowa godzilla Defiled powraca z nowym krążkiem "Infinite Regress". Choć tytuł wydaje się zwiastować dalszą kontynuację obranego kierunku to jednak jest to powrót zespołu do bardziej klasycznego, mięsistego brzmienia z zachowaniem twardych, brutalnych reguł. Możemy się o tym przekonać dzięki udostępnionemu w zeszłym tygodniu utworowi "Tragedy":


  Premiera albumu - 24 stycznia 2020 za sprawą Season of Mist.

  Pełna tracklista:
  1. Intro (00:23)
  2. Divide and Conquer (02:30)
  3. Tragedy (05:21)
  4. Systematic Decomposition (02:33)
  5. So Blind (02:48)
  6. Legacy (01:58)
  7. Masses in Chaos (02:01)
  8. Centuries (04:17)
  9. Aftermath (03:02)
  10. Invisible War (01:45)
  11. Ignorant (02:28)
  12. Slaverobot (02:57)
  13. Infinite Regress (02:48)
  14. Outro (00:33)
  Total: 35:24

  Line-up
  Shinichiro Hamada: vocals, guitar
  Yusuke Sumita: guitar
  Takachika Nakajima: bass
  Keisuke Hamada: drums

  Nagrania: Blackroom Studio Naha, Okinawa (JP)
  Miksy & mastering: Morrisound Studio, Tampa, FL (US) by Jim Morris
  Okładka: Wes Benscoter

   

  www.defiled.info
  www.facebook.com/defiled

  added by: Olo
  source: Season of Mist

  DefiledSeason of MistWes Benscoter


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.