TODAY IS A RELEASE DAY OF

DECREPID

OSSEOUS EMPIRE

news

the newest reviews

Draghkar

At The Crossroads Of Infinity ___2020
Reklamowany w zeszłym roku składak różnych materiałów Draghkar był atrakcyjny tylko na papierze, w notkach prasowych od Horror Pain Gore - death/doom z nawiązaniami do fińskich klasyków - to mogło rozbudzać apetyty, nawet jeżeli nie jest to ostatnio jakiś oryginalny kierunek. Niestety wydawca nie wspominał wtedy nic o tragicznym warsztacie, paździerzowatych melodiach i koncepcyjnym...

Carbonized Innocents

Demo 2020 ___2020
Cóż za cudowne kilka minut muzyki! Żadnego intro srintro, żadnego ostrzeżenia, parental, srental advisory czy trailerów, które miałyby za zadanie przygotować metalową gawiedź na to muzyczne tornado. Żadnej reklamy, ani zapowiedzi ze strony wielkich wytwórni, które pewnie o tym zespole nawet nie wiedzą. A tu nagle, jak niezapowiedziany strzał w ryj zza rogu ciemnej uliczki, w jakiej...

news

 • Necrowretch (fr) - utwór z nadchodzącej płyty "The Ones From Hell"

  2019-11-28

  Francuzi z black/death metalowego Necrowretch ujawnili tydzień temu pierwszy kawałek z ich nadchodzącego albumu "The Ones From Hell", który 14 lutego 2020 wyda Season of Mist. Jak wypowiada się zespół nt. nowej płyty: "'The Ones From Hell' to zupełnie nowy rozdział w historii Necrowretch. Przekraczając zasady i granice, osiągnęliśmy nowy poziom muzycznej ekspresji dedykowanej Diabłu i wielu Jego imionom. To nieświęte nasienie zawierać będzie 8 utworów, które idealnie oddają naszą fascynację Piekłem. (...) Gdzieś tam w dole otwierają się wrota dla "Luciferian Sovranty"... Hail Satan!".

   

  Podobnie jak i jego poprzednik, "Satanic Slavery" z 2017 roku, "The Ones From Hell" nagrane zostało w trzy-osobowym składzie w lutym 2019. Trwająca ponad 10 dni sesja miała miejsce w btukselskim Blackout Studio z Phorgath z Emptiness za konsolą. Masteringiem zajął się Alan Douches.

   

  Pełna tracklista:
  1. Pure Hellfire (6:54)
  2. Luciferian Sovranty (4:01)
  3. The Ones From Hell (4:12)
  4. Absolute Evil (2:39)
  5. Codex Obscuritas (5:49)
  6. Darkness Supreme (5:27)
  7. Through The Black Abyss (3:25)
  8. Necrowretch (4:37)

  Łączny czas: 37:04

  Line-up
  Vlad - Guitars, Vocals
  Ilmar - Drums, Percussions
  Wence - Guitars, Bass

  Nagrania: Blackout Multimedia Studios, Bruksela (BE)
  Mastering: West West Side Music New York (US)
  Okładka: Stefan Thanneur

  necrowretch.net
  www.facebook.com/Necrowretch
  www.instagram.com/necrowretch
  necrowretch.bandcamp.com

  added by: Olo
  source: Season of Mist

  NecrowretchSeason of MistStefan Thanneur


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.