TODAY IS A RELEASE DAY OF

DECREPID

OSSEOUS EMPIRE

news

the newest reviews

Draghkar

At The Crossroads Of Infinity ___2020
Reklamowany w zeszłym roku składak różnych materiałów Draghkar był atrakcyjny tylko na papierze, w notkach prasowych od Horror Pain Gore - death/doom z nawiązaniami do fińskich klasyków - to mogło rozbudzać apetyty, nawet jeżeli nie jest to ostatnio jakiś oryginalny kierunek. Niestety wydawca nie wspominał wtedy nic o tragicznym warsztacie, paździerzowatych melodiach i koncepcyjnym...

Carbonized Innocents

Demo 2020 ___2020
Cóż za cudowne kilka minut muzyki! Żadnego intro srintro, żadnego ostrzeżenia, parental, srental advisory czy trailerów, które miałyby za zadanie przygotować metalową gawiedź na to muzyczne tornado. Żadnej reklamy, ani zapowiedzi ze strony wielkich wytwórni, które pewnie o tym zespole nawet nie wiedzą. A tu nagle, jak niezapowiedziany strzał w ryj zza rogu ciemnej uliczki, w jakiej...

news

 • Deivos publikują drugi utwór z nadchodzącej płyty "Casus Belli"

  2019-11-20

  Już za chwilę, 29 listopada, nakładem Selfmadegod premierę swoją będzie miał nowy, szósty już krążek lubelskich death metalowych wymiataczy z Deivos zatytułowany "Casus Belli". Zespół opublikował dziś kolejny utwór do odsłuchu. Tym razem słuchamy "Nuclear Wind":

   

  "Casus Belli" to 8 numerów czystego death metalu w zarówno technicznym jak i klasycznym stylu, któremu zespół jest wierny od samego początku. Nagrania bębnów miały miejsce Roslyn Studio w marcu 2019, bas nagrywał Kamil w swoim studio domowym, a na nagrania gitar, wokali, a także miksy i mastering chłopaki wybrali się ponownie do studia Zed z Tomkiem Zalewskim za stołem. Okładkę zrobił Maciej Kamuda (prace dla m.in. Sleep, Coffins, Trauma, Pathology).

  Pełna tracklista:
  1. Casus Belli
  2. Parallel Gods
  3. Bitter End
  4. Victims
  5. Achiever of Nothing
  6. Ataraxy
  7. Nuclear Wind
  8. Prayer of Disavowed  www.facebook.com/Selfmadegod
  www.selfmadegod.com
  www.facebook.com/Deivos
  www.instagram.com/deivos_official/

  added by: Olo
  source: Hubert Banach / Deivos

  DeivosSelfmadegod


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.