TODAY IS A RELEASE DAY OF

DECREPID

OSSEOUS EMPIRE

news

the newest reviews

Draghkar

At The Crossroads Of Infinity ___2020
Reklamowany w zeszłym roku składak różnych materiałów Draghkar był atrakcyjny tylko na papierze, w notkach prasowych od Horror Pain Gore - death/doom z nawiązaniami do fińskich klasyków - to mogło rozbudzać apetyty, nawet jeżeli nie jest to ostatnio jakiś oryginalny kierunek. Niestety wydawca nie wspominał wtedy nic o tragicznym warsztacie, paździerzowatych melodiach i koncepcyjnym...

Carbonized Innocents

Demo 2020 ___2020
Cóż za cudowne kilka minut muzyki! Żadnego intro srintro, żadnego ostrzeżenia, parental, srental advisory czy trailerów, które miałyby za zadanie przygotować metalową gawiedź na to muzyczne tornado. Żadnej reklamy, ani zapowiedzi ze strony wielkich wytwórni, które pewnie o tym zespole nawet nie wiedzą. A tu nagle, jak niezapowiedziany strzał w ryj zza rogu ciemnej uliczki, w jakiej...

news

 • Deranged (se) nagrywa nowy album

  2019-11-20

  Szwedzcy death metalowcy Deranged wkroczyli do Berno Studio (Amon Amarth, The Crown, Witchery), gdzie nagrywają swój dziesiąty album, następcę "Struck By A Murderous Siege" (2016). Album ukaże się w przyszłym roku nakładem Agonia Records. Będzie to pierwszy album zespołu z nowym wokalistą - Johanem Bergströmem (Visceral Bleeding). Zespół wyjawił tytuł niektórych nowych utworów: "Quarantine Required for the Rotten Masses" , "Engulfed by Hate I Stab to Kill", "Carnal Provision for the Rotten Masses".

  Skład:
  Johan Bergström - wokal
  homas Ahlgren - gitara
  Andreas Johansson - bass
  Rikard Wermen - perkusja

   

  Daty koncertów:
  20.03.2020 St. Petersburg ZOCCOLO 2.0 (RU)
  21.03.2020 Moscow MONACLUB (RU)
  02.04.2020 Barcelona SALA ROCKSOUND (SP)
  03.04.2020 Salamanca NAVE BUNKER (SP)
  04.04.2020 Vigo TRANSYLVANIA METAL PUB (SP)
  05.04.2020 Barakaldo SALA EDASKA (SP)
  17.04.2020 Rostock JAZ CLUB (DE)
  18.04.2020 Bremen HANSEMOSH FESTIVAL (DE)
  01.05.2020 SWR FEST (POR)
  22.05.2020 LEIPZIG DEATH FEST (DE)
  23.05.2020 NICE TO EAT YOU FESTIVAL (CZ)
  10.07.2020 GORROFEST – PLAN B (SE)

  DERANGED on-line:
  www.facebook.com/derangedband

  Agonia Records:
  Website: agoniarecords.com
  Webshop: tinyurl.com/agoniashop
  Facebook: facebook.com/agoniarecords
  Twitter: twitter.com/agoniarecords
  SoundCloud: soundcloud.com/agoniarecords
  Bandcamp: agoniarecords.bandcamp.com
  Instagram: instagram.com/agoniarecordsofficial
  YouTube: youtube.com/AgoniaRec

  added by: Olo
  source: Agonia Records

  DerangedAgonia RecordsBerno StudioJohan Bergström


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.