news

the newest reviews

David Vincent

Uwolnić furię. I am Morbid ___2021
David Vincent, chyba każdy z czytających ten tekst wie o kogo chodzi. Dużo można by pisać o tym człowieku, mocno wyróżniającemu się na tle sceny death metalowej i nie tylko. Tymczasem David Vincent postanowił oszczędzić nam tego trudu i napisał sam o sobie. Napisał w bardzo dobrym stylu, gdyż autobiografię czyta się szybko, łatwo i przyjemnie. Wszyscy, którzy oczekiwali po tej...

War Ripper

Strength in Numbers ___2020
War Ripper to taki niedzielny projekt Joela Grinda pod którego szyldem nagrał w 2007 jedną epkę i teraz dostajemy dopiero drugi materiał z tym logo - na razie tylko w formacie cyfrowym. I znów od pierwszych dźwięków zostajemy przytłoczeni zajebistymi, oldskulowymi pogłosami i atmosferą będącą skrzyżowaniem surowej bezwzględności Hellhammer i punk-metalowej, d-beatowej energii Dis...

news

 • Deranged (se) nagrywa nowy album

  2019-11-20

  Szwedzcy death metalowcy Deranged wkroczyli do Berno Studio (Amon Amarth, The Crown, Witchery), gdzie nagrywają swój dziesiąty album, następcę "Struck By A Murderous Siege" (2016). Album ukaże się w przyszłym roku nakładem Agonia Records. Będzie to pierwszy album zespołu z nowym wokalistą - Johanem Bergströmem (Visceral Bleeding). Zespół wyjawił tytuł niektórych nowych utworów: "Quarantine Required for the Rotten Masses" , "Engulfed by Hate I Stab to Kill", "Carnal Provision for the Rotten Masses".

  Skład:
  Johan Bergström - wokal
  homas Ahlgren - gitara
  Andreas Johansson - bass
  Rikard Wermen - perkusja

   

  Daty koncertów:
  20.03.2020 St. Petersburg ZOCCOLO 2.0 (RU)
  21.03.2020 Moscow MONACLUB (RU)
  02.04.2020 Barcelona SALA ROCKSOUND (SP)
  03.04.2020 Salamanca NAVE BUNKER (SP)
  04.04.2020 Vigo TRANSYLVANIA METAL PUB (SP)
  05.04.2020 Barakaldo SALA EDASKA (SP)
  17.04.2020 Rostock JAZ CLUB (DE)
  18.04.2020 Bremen HANSEMOSH FESTIVAL (DE)
  01.05.2020 SWR FEST (POR)
  22.05.2020 LEIPZIG DEATH FEST (DE)
  23.05.2020 NICE TO EAT YOU FESTIVAL (CZ)
  10.07.2020 GORROFEST – PLAN B (SE)

  DERANGED on-line:
  www.facebook.com/derangedband

  Agonia Records:
  Website: agoniarecords.com
  Webshop: tinyurl.com/agoniashop
  Facebook: facebook.com/agoniarecords
  Twitter: twitter.com/agoniarecords
  SoundCloud: soundcloud.com/agoniarecords
  Bandcamp: agoniarecords.bandcamp.com
  Instagram: instagram.com/agoniarecordsofficial
  YouTube: youtube.com/AgoniaRec

  added by: Olo
  source: Agonia Records

  DerangedAgonia RecordsBerno StudioJohan Bergström


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.