news

the newest reviews

Draghkar

At The Crossroads Of Infinity ___2020
Reklamowany w zeszłym roku składak różnych materiałów Draghkar był atrakcyjny tylko na papierze, w notkach prasowych od Horror Pain Gore - death/doom z nawiązaniami do fińskich klasyków - to mogło rozbudzać apetyty, nawet jeżeli nie jest to ostatnio jakiś oryginalny kierunek. Niestety wydawca nie wspominał wtedy nic o tragicznym warsztacie, paździerzowatych melodiach i koncepcyjnym...

Carbonized Innocents

Demo 2020 ___2020
Cóż za cudowne kilka minut muzyki! Żadnego intro srintro, żadnego ostrzeżenia, parental, srental advisory czy trailerów, które miałyby za zadanie przygotować metalową gawiedź na to muzyczne tornado. Żadnej reklamy, ani zapowiedzi ze strony wielkich wytwórni, które pewnie o tym zespole nawet nie wiedzą. A tu nagle, jak niezapowiedziany strzał w ryj zza rogu ciemnej uliczki, w jakiej...

news

 • Debiut Oath of Cruelty (us) w grudniu w Dark Descent

  2019-11-08

  Stacjonujące w Houston death/thrashowe trio Oath Of Cruelty po dwóch demo i 7" epce "Hellish Decimation" z 2014 zadebiutuje wreszcie tej zimy pełnoczasowym materiałem w barwach Dark Descent Records. Ich pierwszy album nosić będzie tytuł "Summary Execution at Dawn" i ukaże się 9 grudnia na CD, w wersji cyfrowej oraz na czarnym i złotym winylu. Preordery można składać na bandcampie wytwórni.

  Wokalista Dave Callier opisuje ten materiał jako "kumulację spastycznych, frenetycznych riffów i gwałtownie eksplodującej energii, przeplatanej sadystycznymi, bezwzględnymi tekstami dostarczanymi przez barbarzyński, palący wokal".

  Kawałków "Stabbing Forth with Invincible Damnation" oraz "Victory Rites of Exsanguination" możecie posłuchać poniżej:

  Tracklista:
  1.Pounding Hooves of Shrapnel
  2.Stabbing Forth with Invincible Damnation 
  3.Through Alchemy and Killing 
  4.Pathogenic Winds of Swarm
  5.Into the Chamber of Death
  6.At the Tyrant's Behest 
  7.Victory Rites of Exsanguination
  8.Denied Birth (MERCILESS cover) 
  9.Summary Execution at Dawn

  Nagrania miały miejsce u Garry'ego Brentsa (GAB Recordings) w Arlington, TX oraz u Mike'a BBQ (Audio Alive Studio) w Spring, TX. Miksy robił D Killer, mastering Dan Randall w Mammoth Sound, a okładkę Daniel "Sawblade" Shaw.

   

  www.facebook.com/OathOfCruelty
  www.darkdescentrecords.com/
  darkdescentrecords.bandcamp.com/
  www.facebook.com/DarkDescentRecords/
  twitter.com/DarkDescentRec

  added by: Olo
  source: Dark Descent Records

  Oath of CrueltyDark Descent Records


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.