news

the newest reviews

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

Mental Casket

Demo 2020 ___2020
Lubicie Death? Ten z czasów debiutu, siermiężny, toporny i co najważniejsze roztaczający woń świeżo rozkopanej cmentarnej ziemi. Jeśli tak, to bierzcie się za Mental Casket. Myślę, że ideą powołania do życia tego tworu była chęć złożenia hołdu twórcy "Scream Bloody Gore". Aby być sprawiedliwym muszę nadmienić, że od czasu ubiegłorocznego debiutanckiego demo, M...

news

 • Debiut Orthodoxy (esp) w Halloween

  2019-09-23

  Na 31 października zapowiedziana została premiera pełnowymiarowego debiutu hiszpańskich gruz/death metalowców z Orthodoxy. Album, zatytułowany "Novus Lux Dominus", wydany zostanie przez The Sinister Flame na CD, winylu i kasecie, a jeśli lubisz mroczny, duszny, gęsty, pełen morderczych zwolnień death metal - no jest temat do ogarnięcia. 

   Tracklista:

  1. Evocative Darkness

  2. Key to Victory

  3. Flame of Primordial Essence

  4. Novus Lux Dominus

  5. Eerie Presence

  6. Voluptuous Death

  7. Abyss of Aberration

  8. Acausal Emanation

  9. Residues of an Obsolete Trance 

   

  orthodoxy.bandcamp.com

  www.thesinisterflame.com

  www.facebook.com/thesinisterflame

  www.sinisterflame.bandcamp.com 

  added by: Paweł Palica
  source: Suspicious Activities PR

  orthodoxysinister flameNovus Lux Dominus


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.