news

the newest reviews

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

Mental Casket

Demo 2020 ___2020
Lubicie Death? Ten z czasów debiutu, siermiężny, toporny i co najważniejsze roztaczający woń świeżo rozkopanej cmentarnej ziemi. Jeśli tak, to bierzcie się za Mental Casket. Myślę, że ideą powołania do życia tego tworu była chęć złożenia hołdu twórcy "Scream Bloody Gore". Aby być sprawiedliwym muszę nadmienić, że od czasu ubiegłorocznego debiutanckiego demo, M...

news

 • Ectoplasma (gre) w transie

  2019-09-18

  Grecy z Ectoplasma (w skład zespołu wchodzą muzycy znani między innymi z Vultur) mają coś dla tych z Was, którzy kochają odór oldschoolowego death metalu o poranku. Mowa tu o ich trzecim pełnowymiarowym albumie, zatytułowanym "White-Eyed Trance", który wydany zostanie - a jakże! - 31 października nakładem Memento Mori/Repulsive Echo. Słowa-klucze: Autopsy, Baphomet, Asphyx, Morta Skuld, Grave, Demigod. Chyba starczy? Jeśli nie, poniżej znajdziecie muzyczną wizytówkę tego piekielnego gruzowiska. 


  Tracklista:

  1. Eviscerated in the Howling Winds

  2. Psychomanteum Immolation

  3. White-Eyed Trance: Choronzonic Covenant

  4. The Oak Spewed Foul Whispers

  5. Ghostly Emanations in the Mortuary

  6. Alucarda, the Daughter of Darkness

  7. White-Eyed Trance: Ensnared in Devilry

  8. Skeletal Lifeforms

  9. Souls of Sacrifice (Devastation cover)

   

  www.facebook.com/Ectoplasma-1579524392276613

  www.memento-mori.es

  www.facebook.com/memento.mori.label 

  www.repulsiveecho.com

  www.facebook.com/repulsiveecho 

  added by: Paweł Palica
  source: Suspicious Activities PR

  ectoplasmamemento mori


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.