news

the newest reviews

Straight Hate

Black Sheep Parade ___2019
Jeżeli przebieraliście nerwowo nogami wypatrując premiery nowego krążka Straight Hate i z pewnym niepokojem czekaliście na to, jak zabrzmią najnowsze numery, w których, wedle zapowiedzi, miały pojawić się nawet elementy black metalu, to możecie odetchnąć z ulgą i bez najmniejszych obaw wrzucić płytę do odtwarzacza. Podobnie jak w przypadku debiutu, tak i tym razem mamy do czynien...

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

news

 • LvxCælis (chi) wraca w Halloween

  2019-09-18

  Pochodzący z południowej części Chile wyznawcy starej szkoły black metalu z LvxCælis zapowiedzieli na 31 października premierę swojego trzeciego pełnowymiarowego albumu, tajemniczo zatytułowanego "Maher Shalal Hash Baz". Pozycja ta ukaże się nakładem Lamech Records, jak brzmi - możecie się przekonać już teraz. Fani starego dobrego Bathory zdecydowanie powinni się tematem zainteresować. 

   Tracklista:

  1 Beyond the Falling Stars

  2 Fading into Golgotha

  3 Throne of Doom

  4 The Beginning was the End

  5 Kiss the Skull

  6 Raising Above the Demiurge

  7 Awakening the Final Chaos 


  www.facebook.com/LvxCaelis407

  www.lamech-records.org

  www.facebook.com/lamechrecords

  added by: Paweł Palica
  source: Suspicious Activities PR

  LvxCælisLamech Records


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.