news

the newest reviews

Mental Casket

Demo 2020 ___2020
Lubicie Death? Ten z czasów debiutu, siermiężny, toporny i co najważniejsze roztaczający woń świeżo rozkopanej cmentarnej ziemi. Jeśli tak, to bierzcie się za Mental Casket. Myślę, że ideą powołania do życia tego tworu była chęć złożenia hołdu twórcy "Scream Bloody Gore". Aby być sprawiedliwym muszę nadmienić, że od czasu ubiegłorocznego debiutanckiego demo, M...

Dwaal

Gospel of the Vile ___2020
Post metal i sludge/doom metal to modne ostatnio kierunki, ale, do cholery - koniecznie zróbcie w pierwszych rzędach jeszcze miejsce dla norweskiego Dwaal. Sam fakt, że ta płyta to debiut już robi wrażenie. To jest poziom, do którego większość zespołów dochodzi przez lata, a Dwaal mają na koncie przecież zaledwie jedną, wydaną własnym sumptem epkę, a wcześniej tylko jedno demo -...

news

 • Debiut Carcinoid (aus) dla Blood Harvest

  2019-09-17

  "Metastatic Declination" - taki tytuł nosił będzie debiut australijskiego kwartetu Carcinoid, który ukaże się 1 listopada nakładem Blood Harvest. "No melody, no light, no hope!", czytamy w materiałach promocyjnych i hasło to wydaje się dobrze odzwierciedlać zawartość krążka, inspirowaną ponoć przez  Autopsy, Napalm Death, wczesny Paradise Lost, Corrupted, Pungent Stench, Obituary, Grief, Carcass, wczesny Cathedral i Brutal Truth. Jak to brzmi w praktyce, możecie się przekonać odpalając player poniżej. 

  Tracklista:

  1. Dread

  2. Sorrow

  3. Rotting Beneath

  4. The Drowning

  5. Ravenous Being

  6. Metastatic Declination

  7. Suffering Reborn

  8. Sickness


  www.facebook.com/CarcinoidDeathDoom

  www.bloodharvest.se

  www.bloodharvestrecords.bandcamp.com

  added by: Paweł Palica
  source: Blood Harvest

  carcinoidblood harvest


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.