news

the newest reviews

Mental Casket

Demo 2020 ___2020
Lubicie Death? Ten z czasów debiutu, siermiężny, toporny i co najważniejsze roztaczający woń świeżo rozkopanej cmentarnej ziemi. Jeśli tak, to bierzcie się za Mental Casket. Myślę, że ideą powołania do życia tego tworu była chęć złożenia hołdu twórcy "Scream Bloody Gore". Aby być sprawiedliwym muszę nadmienić, że od czasu ubiegłorocznego debiutanckiego demo, M...

Dwaal

Gospel of the Vile ___2020
Post metal i sludge/doom metal to modne ostatnio kierunki, ale, do cholery - koniecznie zróbcie w pierwszych rzędach jeszcze miejsce dla norweskiego Dwaal. Sam fakt, że ta płyta to debiut już robi wrażenie. To jest poziom, do którego większość zespołów dochodzi przez lata, a Dwaal mają na koncie przecież zaledwie jedną, wydaną własnym sumptem epkę, a wcześniej tylko jedno demo -...

news

 • Druga płyta Vultur (gre) wkrótce

  2019-09-14

  Greccy death metalowcy z Vultur zapowiedzieli na 31 października premierę swojego drugiego pełnowymiarowego albumu, zatytułowanego "Drowned in Gangrenous Blood". Następca "Entangled in the Webs of Fear" ukaże się nakładem Memento Mori, a zawartość płyty z pewnością zainteresuje fanów takich załóg jak Morbid Angel, Gorguts, Monstrosity, Immolation czy Incantation.

  Spis utworów:

  1 Groans of Excruciating Torture

  2 Drowned in Gangrenous Blood

  3 High on Adrenochrome

  4 Return to Soil

  5 Rigorous Voices

  6 Devirginized, Butchered and Eaten

  7 Crushing The Ribcage

  8 Postmortem Lividity 


  www.facebook.com/vulturathens

  www.memento-mori.es

  www.facebook.com/memento.mori.label 

  added by: Paweł Palica
  source: Suspicious Activities PR

  vulturmemento mori


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.