TODAY IS A RELEASE DAY OF

ROPE SECT

THE GREAT FLOOD

news

the newest reviews

Dwaal

Gospel of the Vile ___2020
Post metal i sludge/doom metal to modne ostatnio kierunki, ale, do cholery - koniecznie zróbcie w pierwszych rzędach jeszcze miejsce dla norweskiego Dwaal. Sam fakt, że ta płyta to debiut już robi wrażenie. To jest poziom, do którego większość zespołów dochodzi przez lata, a Dwaal mają na koncie przecież zaledwie jedną, wydaną własnym sumptem epkę, a wcześniej tylko jedno demo -...

Sadokist

Necrodual Dimension Funeral Storms ___2019
Sadokist to niezła banda fińskich pojebańców. Zdecydowanie bardziej niż na główkowanie nad złożonością swoich utworów stawiają na podziemną autentyczność, bezkompromisowość i konserwatywny, metalowy satanizm, w którym bluźnierstwo przeciwko wszelkim świętościom i normom społecznym jest jedyną, akceptowalną formą składania hołdu dla Piekła. Ta otoczka i wyraźne, wła...

news

 • Prace nad nowym albumem Pentacle (nl) ukończone

  2019-07-06

  Kilka dni temu weterani death metalu z Pentacle poinformowali, że przekazali już do wytwórni gotowy layout okładki do nowej płyty "Spectre of the Eight Ropes", której nagrania zrealizowali na początku marca w studio Toneshed Recording z Erwinem Hermsenem za konsolą. Tam także miała miejsce postprodukcja nowego materiału. Jak chwalili muzycy końcowy efekt: "Potężny, agresywny, ciężki i absolutnie pasujący do naszego brzmienia". Za okładkę odpowiada Manuel Tinnemans, Paul Verhagen za "klimatyczne" fotki, a całą okładkę poskładał do kupy Richard Schouten. Iron Pegasus Records zapowiada wydanie tego oczekiwanego od prawie półtorej dekady długograja na początek jesieni tego roku.

   

  www.pentacle.nl
  www.facebook.com/Pentacle-86420806112
  www.iron-pegasus.com
  www.facebook.com/ironpegasusrecords

  added by: Olo
  source: fb.com/Pentacle-86420806112

  PentacleIron Pegasus RecordsToneshed Recording StudioManuel Tinnemans


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.