TODAY IS A RELEASE DAY OF

DECREPID

OSSEOUS EMPIRE

news

the newest reviews

Draghkar

At The Crossroads Of Infinity ___2020
Reklamowany w zeszłym roku składak różnych materiałów Draghkar był atrakcyjny tylko na papierze, w notkach prasowych od Horror Pain Gore - death/doom z nawiązaniami do fińskich klasyków - to mogło rozbudzać apetyty, nawet jeżeli nie jest to ostatnio jakiś oryginalny kierunek. Niestety wydawca nie wspominał wtedy nic o tragicznym warsztacie, paździerzowatych melodiach i koncepcyjnym...

Carbonized Innocents

Demo 2020 ___2020
Cóż za cudowne kilka minut muzyki! Żadnego intro srintro, żadnego ostrzeżenia, parental, srental advisory czy trailerów, które miałyby za zadanie przygotować metalową gawiedź na to muzyczne tornado. Żadnej reklamy, ani zapowiedzi ze strony wielkich wytwórni, które pewnie o tym zespole nawet nie wiedzą. A tu nagle, jak niezapowiedziany strzał w ryj zza rogu ciemnej uliczki, w jakiej...

news

 • Nocturnal Breed (nor) zapowiadają nowy album na koniec czerwca

  2019-05-08

  Nocturnal Breed zakończyli nagrania i mastering swojego nowego, pełnoczasowego albumu, który ma nosić tytuł "We Only Came For Violence". Następca "Napalm Nights" z 2014 ukaże się 29 czerwca nakładem Folter Records na CD w klasycznym jewelcase (zawierającym 13 utworów), na digibooku formatu A5 z trzema bonusowymi kawałkami oraz na podwójnym winylu, również z trzema bonusami.Będzie także dostępne 100 kaset oraz 100 ekskluzywnych wydań w drewnianym boxie. Warto dodać, że w jednym z bonusowych kawałków zatytułowanym "UT Å SLÅSS" (Wyjdź i walcz) udzielił się Ronnie Ripper (Turbocharged/Ex.Gehennah).

  Za widoczną poniżej okładkę odpowiada All Things Rotten.

  Pełna tracklista:

  01 Iron Winter (Intro)
  02 Choke on Blood
  03 Nekrohagel
  04 We Only Came for the Violence
  05 Frozen to the Cross
  06 Desecrator
  07 Cannibalized by Fear (Intro)
  08 Sharks of the Wehrmacht
  09 Limbs of Gehenna
  10 War-Metal Engine
  11 Can't Hold Back the Night
  12 Bless the Whore
  13 A Million Miles of Trench

  Preordery na "We Only Came For Violence" już ruszyły na stronie Folter Records.

   

  www.facebook.com/Thrashiac777NocturnalBreed/
  www.facebook.com/Folter-Records-167406606752748
  www.folter666.de

  added by: Olo
  source: Folter Records

  Nocturnal BreedFolter RecordsRonnie Ripper


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.