news

the newest reviews

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

Betrayer

Scaregod ___2018
Wreszcie! Wreszcie w pełni godny następca genialnego “Necronomical Exmortis” - demo, które wyniosło Betrayer na top death metalowej sceny w naszym kraju i którego, w mojej ocenie nie pobili już ani na “Calamity”, ani tym bardziej powrotnym “Infernum in Terra” - obydwa skądinąd zajebiste albumy, ale albo każdemu odrobinę czegoś brakowało, albo czegoś było za dużo - nawet ...

news

 • Eugenic Death (usa) - drugi album już 15 marca, całość do odsłuchu

  2019-03-08

  Pochodzący z Karoliny Płn. staroszkolni thrashersi z Eugenic Death już za tydzień, 15 marca wydają swój nowy album "Under The Knife". Będzie to pierwszy materiał zespołu od czasu wydanego w 2012 debiutanckiego pełniaka "Crimes Against Humanity". Do zespołu wrócił ich pierwotny wokalista Keith Davis, a za bębnami siedzi nowy człowiek - Geoff Lapenta. Głównym wiosłowym i mózgiem zespołu pozostaje wciąż założyciel kapeli - Jonathan McCanless (gitara i bas). 


  Prace nad drugim albumem trwały aż cztery lata i nagrywany był w wielu różnych miejscach, w tym w The Lodge w Indianapolis i w Bunker Sound w Chapel Hill. Za miksy odpowiada Steven Raets i John E Wooten IV, za mastering - Steven Raets. Okładkę stworzyła Marija Vilotijevic, a widoczną na zdjęciu modelką jest niejaka Courtney Simonds. Wydawcą jest Heaven and Hell Records.

  Spis kawałków:
  01. Indoctrinate
  02. The Citizen Patrol
  03. The Devils Tower
  04. The Witching Ground
  05. Hara Shiva
  06. Aghori Sadhus
  07. Under the Knife

  Preordery i odsłuch całości: heavenandhellrecords.bandcamp.com/album/under-the-knife

   

  Posłuchaj tytułowego utworu: 


  facebook.com/EugenicDeath
  eugenicdeath.bandcamp.com
  www.heavenandhellrecords.com
  heavenandhellrecords.bandcamp.com

  added by: Olo
  source: Clawhammer PR

  Eugenic DeathHeaven and Hell Records


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.