news

the newest reviews

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

Betrayer

Scaregod ___2018
Wreszcie! Wreszcie w pełni godny następca genialnego “Necronomical Exmortis” - demo, które wyniosło Betrayer na top death metalowej sceny w naszym kraju i którego, w mojej ocenie nie pobili już ani na “Calamity”, ani tym bardziej powrotnym “Infernum in Terra” - obydwa skądinąd zajebiste albumy, ale albo każdemu odrobinę czegoś brakowało, albo czegoś było za dużo - nawet ...

news

 • Mystifier (bra) - całe "Protogoni Mavri Magiki Dynasteia" przedpremierowo do odsłuchu

  2019-03-06

  Już za dwa dni, 8 marca nakładem Season of Mist ukazuje się nowy długograj kultowych Brazylijczyków z Mystifier zatytułowany "Protogoni Mavri Magiki Dynasteia". Mieliśmy wczesniej okazję posłuchać z niego dwóchutworów, a teraz dostajemy już możliwość zapoznania się z całością za pośrednictwem streamu na youtubowym kanale wytwórni:  Jak komentuje gitarzysta Beelzeebubth: "Przede wszystkim, dzięki z całego serca wszystkim naszym starym i nowym wielbicielom, którym spodobały się nasze nowe kompozycje i zamówili nasz nowy, piąty album w pre-orderze Season of Mist. Mamy nadzieję, że wraz z tym nowym materiałem podbijemy nowe horyzonty i popchniemy nowych maniaków w kierunku Black Metalu. Ja (Beelzeebubth), Do'Urden i Warmonger są gotowi do zabijania na koncertach na całej planecie w celu promocji tej Satanicznej Pracy - "Protogoni Mavri Magiki Dynasteia".

  Otwórzcie szeroko Wrota na przyjęcie Antycznej Black Metalowej Dynastii!!"

  Lista kawałków:
  1. Protogoni Mavri Magiki Dynasteia (4:34)
  2. Weighing Heart Ceremony (5:05)
  3. Witching Lycanthropic Moon (5:27)
  4. Akhenaton (Son Mighty Sun) (4:48)
  5. Six Towers of Belial's Path (4:14)
  6. Demoler las Torres del Cielo (en nombre del Diablo) (4:12)
  7. Soultrap Sorcery of Vengeance (5:26)
  8. (Introcucione d’la Melodia Mortuoria) Thanatopraxy (6:14)
  9. Al Nakba (666 days of War) (5:03)
  10. Chiesa dei Bambini Molestati (5:02)
  Łączny czas: 50:05

  www.facebook.com.br/Mystifier666
  www.mystifier.com.br
  www.mystifierofficial.bandcamp.com
  www.instagram.com/mystifier666

  added by: Olo
  source: Season of Mist

  MystifierSeason of Mist


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.