news

the newest reviews

Rattenfänger

Geisslerlieder ___2019
Przyznam szczerze, że Roman Saenko, razem z resztą ekipy z Drudkh zaimponowali mi tym, że u szczytu eksplozji nowej fali old school doom/death metalu udało im się wyjść z czymś, co będzie brzmiało klasycznie, nawet antycznie, a przy tym miało jednak własny, wyjątkowy charakter. W tłumie rekultywatorów szkoły -ation death metalu, starej Finlandii i Szwecji styl Rattenfänger wyróż...

Deiphago

I, The Devil ___2019
Uwielbiam ten zespół zwłaszcza od czasów, gdy ich płyty przestały tonąć w zalewie pogłosów i postawili na bardziej zbite brzmienie. Na “I, The Devil” ewolucja tego podejścia postąpiła jeszcze dalej zabierając nas wręcz bardzo blisko innych rejonów muzycznych. Chaotyczny war/black? To już jest bardziej bestialski, bezwzględny, sataniczny powerviolence. Utwory, na crustowy wzó...

news

 • Dwójka Pig's Blood (us) za miesiąc

  2019-02-01

  Nakładem niezawodnego polskiego Godz Ov War Productions ukaże się 27 lutego druga płyta amerykańskich death metalowców z Pig's Blood, zatytułowana "A Flock Slaughtered". Jak widać i słychać po pilotującym ten album kawałku "Anti-Kosmic Discord (Meaningless Self-Sacrifice)", jeńcy brani nie będą.


  Tracklista:
  1. Gates Ripped Open (Scum Choking Out the Meek)
  2. Unnamable Death (Unspeakable One Honored)
  3. Violent Spirit of Decadence (Humiliating the False Triumphant)
  4. Anti-kosmic Discord (Meaningless Self-Sacrifice)
  5. Maniacal Triumph-s Embrace (Narcotic Lust)
  6. Bloodshed Hell (Interlude)
  7. A Flock Slaughtered (Unfettered Maniacs)
  8. Possessed by Nightfall (Violently Freeing Oneself from the Bonds of Life)
  9. Aberration (Submit or Perish)
  10. Enforced Agony (The Noose Tightened)


  godzovwar.com/shop/pl/

  added by: Paweł Palica
  source: Godz Ov War Prod.

  pig's bloodgodz ov war


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.