news

the newest reviews

Straight Hate

Black Sheep Parade ___2019
Jeżeli przebieraliście nerwowo nogami wypatrując premiery nowego krążka Straight Hate i z pewnym niepokojem czekaliście na to, jak zabrzmią najnowsze numery, w których, wedle zapowiedzi, miały pojawić się nawet elementy black metalu, to możecie odetchnąć z ulgą i bez najmniejszych obaw wrzucić płytę do odtwarzacza. Podobnie jak w przypadku debiutu, tak i tym razem mamy do czynien...

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

news

 • Split Fetor / Crepitation w styczniu w Deformeathing

  2018-12-13

  Deformeathing Production anonsuje swoje pierwsze wydawnictwo zaplanowane na 2019 rok. Będzie to split pomiędzy Fetor i Crepitation. Dwóch tytanów slamming brutal death/grind prezentuje nowe, niepublikowane wcześniej utwory, przygotowane specjalnie na to wydawnictwo.

  Szczegółowy program przedstawia się następująco:

  FETOR:
  1. Killing Her Softly
  2. Killing Her Softly (live in Chorzow 2018)

  CREPITATION:
  3. Archaeological Clacker Valve Array
  4. Perpetrators of Pre-Pubescent Porta-Potty Poo Pipe Punishment
  5. Antiques Chodeshow

  W kawałku Fetor gościnnie wystąpił Angel Ochoa znany min. z Disgorge (US) czy Cephalotripsy. W jednym z utworów Crepitation głosem wspierającym jest Mac Soteros (Marky Mark Fights a Sharky Shark). Za grafikę odpowiedzialny jest Rudi / Gorgingsuicide Art. Materiał ukaże się w formatach: 7” EP Vinyl, płyta CD, Digital.

  Rekomendacja dla fanów: Devourment, Abominable Putridity, Kraanium, Extermination Dismemberment, Analepsy.

  Już teraz dzięki uprzejmości i wsparciu kanału Slam Worldwide można zapoznać się z dwoma kawałkami z "Onset Of Horrendosity":

  Fetor "Killing Her Softly": www.youtube.com/watch?v=RrCQoLnOpVQ
  Crepitation "Antiques Chodeshow": www.youtube.com/watch?v=VYeZY4WkU2g

   

  www.deformeathing.com
  www.deformeathing.bandcamp.com
  www.facebook.com/deformeathing

  www.facebook.com/fetorofficial
  www.facebook.com/crepitation

  added by: Olo
  source: Deformeathing Production

  FetorCrepitationDeformeathing ProductionGorgingsuicide Art


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.