news

the newest reviews

Rattenfänger

Geisslerlieder ___2019
Przyznam szczerze, że Roman Saenko, razem z resztą ekipy z Drudkh zaimponowali mi tym, że u szczytu eksplozji nowej fali old school doom/death metalu udało im się wyjść z czymś, co będzie brzmiało klasycznie, nawet antycznie, a przy tym miało jednak własny, wyjątkowy charakter. W tłumie rekultywatorów szkoły -ation death metalu, starej Finlandii i Szwecji styl Rattenfänger wyróż...

Deiphago

I, The Devil ___2019
Uwielbiam ten zespół zwłaszcza od czasów, gdy ich płyty przestały tonąć w zalewie pogłosów i postawili na bardziej zbite brzmienie. Na “I, The Devil” ewolucja tego podejścia postąpiła jeszcze dalej zabierając nas wręcz bardzo blisko innych rejonów muzycznych. Chaotyczny war/black? To już jest bardziej bestialski, bezwzględny, sataniczny powerviolence. Utwory, na crustowy wzó...

news

 • Split Fetor / Crepitation w styczniu w Deformeathing

  2018-12-13

  Deformeathing Production anonsuje swoje pierwsze wydawnictwo zaplanowane na 2019 rok. Będzie to split pomiędzy Fetor i Crepitation. Dwóch tytanów slamming brutal death/grind prezentuje nowe, niepublikowane wcześniej utwory, przygotowane specjalnie na to wydawnictwo.

  Szczegółowy program przedstawia się następująco:

  FETOR:
  1. Killing Her Softly
  2. Killing Her Softly (live in Chorzow 2018)

  CREPITATION:
  3. Archaeological Clacker Valve Array
  4. Perpetrators of Pre-Pubescent Porta-Potty Poo Pipe Punishment
  5. Antiques Chodeshow

  W kawałku Fetor gościnnie wystąpił Angel Ochoa znany min. z Disgorge (US) czy Cephalotripsy. W jednym z utworów Crepitation głosem wspierającym jest Mac Soteros (Marky Mark Fights a Sharky Shark). Za grafikę odpowiedzialny jest Rudi / Gorgingsuicide Art. Materiał ukaże się w formatach: 7” EP Vinyl, płyta CD, Digital.

  Rekomendacja dla fanów: Devourment, Abominable Putridity, Kraanium, Extermination Dismemberment, Analepsy.

  Już teraz dzięki uprzejmości i wsparciu kanału Slam Worldwide można zapoznać się z dwoma kawałkami z "Onset Of Horrendosity":

  Fetor "Killing Her Softly": www.youtube.com/watch?v=RrCQoLnOpVQ
  Crepitation "Antiques Chodeshow": www.youtube.com/watch?v=VYeZY4WkU2g

   

  www.deformeathing.com
  www.deformeathing.bandcamp.com
  www.facebook.com/deformeathing

  www.facebook.com/fetorofficial
  www.facebook.com/crepitation

  added by: Olo
  source: Deformeathing Production

  FetorCrepitationDeformeathing ProductionGorgingsuicide Art


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.