news

the newest reviews

Entropia

Vacuum ___2018
Klimatyczny jogging metal. Absurdalna szuflada? A do diabła z tym. Ta płyta naprawdę zmusza do fizycznej aktywności, zmiany przerzutki na szybszą, skakania przez kaniony i wbiegania na ośmiotysięczniki. To jest dosłownie godzinna reklama energetyków w okołometalowej oprawie. Króliczek Alcatela eksploduje w spazmach przeładowania, Lion odgryza głowę próbującego go zjeść dziecka, d...

Envig

By Human Hands ___2018
Klasyczny, motoryczny groove death metal. Ciężko walcujące się riffy, brzmiące tak, jakby zamiast strun gitarzyści założyli sobie czołgowe gąsienice, tratująca niczym batalion piechoty sekcja rytmiczna, wokalista ryczący niskim, zdartym growlem kolejne wersy żywcem wyjęte z “Na Zachodzie bez zmian” Remarque’a i unoszący się nieodzownie nad całością duch potężnego Bolt Th...

news

 • Misery Index (usa) - pierwszy utwór z nadchodzącego albumu

  2018-12-12

  Misery Index publikują klip z pierwszym utworem ze swojego nadchodzącego krążka "Rituals of Power". Premiera nakładem Season of Mist 8 marca. Upubliczniony utwór nosi tytuł "New Salem" i jak komentuje zespół: "New Salem idealnie podsumowuje idealnie zjadliwość tekstów i muzyczną dynamikę całego "Rituals of Power". Chcieliśmy dać dobre wprowadzenie do albumu, nie tylko poprzez chwytliwy motyw, ale waląc w ryj; to jest pobudka dla wszystkich świadomych mieszkańców naszej planety i czerwona lampka dla całej naszej cywilizacji. Kiepskie czasy domagają się ostrych i niewygodnych komunikatów, a New Salem surowo gani błędy i niedolność współczesnych środków masowego przekazu i kulturę łowców czarownic, którą one karmią."


  Preordery na "Rituals of Power" składać można na: shop.season-of-mist.com/list/misery-index-rituals-of-power

   

  www.facebook.com/MiseryIndex/
  www.miseryindex.com
  season-of-mist.com
  www.facebook.com/seasonofmistofficial/

  added by: Olo
  source: Season of Mist

  Misery IndexSeason of Mist


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.