news

the newest reviews

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

Betrayer

Scaregod ___2018
Wreszcie! Wreszcie w pełni godny następca genialnego “Necronomical Exmortis” - demo, które wyniosło Betrayer na top death metalowej sceny w naszym kraju i którego, w mojej ocenie nie pobili już ani na “Calamity”, ani tym bardziej powrotnym “Infernum in Terra” - obydwa skądinąd zajebiste albumy, ale albo każdemu odrobinę czegoś brakowało, albo czegoś było za dużo - nawet ...

news

 • Black Altar - reedycja "Suicidal Salvation" z bonusami

  2018-12-05

  Odium Records zapowiada pre-order reedycji mini albumu Black Altar "Suicidal Salvation" wzbogaconego o 4 bonusowe utwory ze splitu z Varathron / Thornspawn. Materiał ukaże się na 8 panelowym digipacku, po raz pierwszy na winylu (czerwony, ciężki 180 gr gatefold limitowany do 250 sztuk) oraz jako drewniany boks, limitowany do 50 sztuk. 

   

  Boks zawiera:
  - 350gm gatefold, ciezki 180gr Lp, biało-krwisty splatter, dostępny tylko z boksem
  - 8 panelowy digi pack
  - 2 stronny, brązowy t-shirt
  - 2 stronny drewniany naszyjnik z logo Black Altar i Sigilem na odwrocie
  - naszywkę
  - naklejkę
  - metalową wpinkę

  Pre order na płyty i koszulkę można złożyć na: www.odiumrex.com/webshop
  Premiera płyty przewidywana na drugą połowę stycznia.

  Całość "Suicidal Salvation" do odsłuchu: youtu.be/khfnLBb57Ng

  Następnym wydawnictwem Black Altar będzie reedycja debiutanckiej płyty "Black Altar" z nowym masteringiem, split z norweskim Kirkebrann oraz mini album "Nekromantic Revelations".

   

  www.black-altar-horde.com
  www.facebook.com/blackaltar
  www.odiumrex.com
  www.facebook.com/odiumrex
  www.odiumrecords.bandcamp.com
  www.youtube.com/odiumrec

  added by: Olo
  source: Shadow / Black Altar

  Black AltarOdium RecordsVarathronThornspawnKirkebrann


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.