news

the newest reviews

Hostia

Carnivore Carnival ___2020
Hostia jaka jest, każdy widzi – mały opłatek o średnicy około pięciu centymetrów wykonany z mąki, symbolizujący.... chwila, chwila, bo chyba miałem mówić o zupełnie innej Hostii, której należy raczej słuchać niż oglądać. Właśnie moje uszy wypełnia "Carnivore carnival", druga płyta zespołu o tej sympatycznej nazwie. Jeśli jeszcze ktoś nie miał z nimi wcześni...

Mental Casket

Demo 2020 ___2020
Lubicie Death? Ten z czasów debiutu, siermiężny, toporny i co najważniejsze roztaczający woń świeżo rozkopanej cmentarnej ziemi. Jeśli tak, to bierzcie się za Mental Casket. Myślę, że ideą powołania do życia tego tworu była chęć złożenia hołdu twórcy "Scream Bloody Gore". Aby być sprawiedliwym muszę nadmienić, że od czasu ubiegłorocznego debiutanckiego demo, M...

news

 • Order Of The Nameless Ones (usa) - debiutancki album w całości do odsłuchu

  2018-12-05

  W ten piątek, 7 grudnia, nakładem Iron Bonehead Productions ukazuje się na CD i 12" winylu debiutancki album Order Of The Nameless Ones "Utter to Me the Word of Wrath". To amerykańskie, anonimowe, death/black metalowe trio ujawniło się w podziemiu po raz pierwszy w 2014 za sprawą swojego cztero-utworowego demo. Jak czytamy w info prasowym: Cztery lata spędzone na pracy nad debiutanckim długograjem nie poszły na marne i na "Utter to Me the Word of Wrath" dostajemy osiem numerów ujarzmionego chaosu i bezbłędnie dostrojonej siły zniszczenia, gdzie wszystko kipi wręcz wrogością do ludzkości. Brzmi to jak numery Grave Upheaval grane przez Morbid Angel z okresu "Formulas ..." - hipnotyczny, doomowaty black death, ziejący niczym otchłań, od której nie możesz oderwać wzroku.

  Całości posłuchać można poniżej:


   

  www.facebook.com/IronBoneheadProductions
  ironboneheadproductions.bandcamp.com
  www.ironbonehead.de

  added by: Olo
  source: Decibel Magazine

  Order Of The Nameless OnesIron Bonehead Productions


Hostia

Na nowej płycie znajdziecie numer "Krasnodar Kitchen", opowiada on o zakochanych ptaszkach – Dmitry i Natalii Baksheevy z Rosji. Para przyznała się do kilkunastu morderstw od 1999. Podczas przeszukania znaleziono zdjęcia przedstawiające świąteczną kolację, gdzie dekoracjami stołu były ludzkie części ciała.

Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.