news

the newest reviews

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

Betrayer

Scaregod ___2018
Wreszcie! Wreszcie w pełni godny następca genialnego “Necronomical Exmortis” - demo, które wyniosło Betrayer na top death metalowej sceny w naszym kraju i którego, w mojej ocenie nie pobili już ani na “Calamity”, ani tym bardziej powrotnym “Infernum in Terra” - obydwa skądinąd zajebiste albumy, ale albo każdemu odrobinę czegoś brakowało, albo czegoś było za dużo - nawet ...

news

 • Feral (swe) - utwór z nadchodzącego, trzeciego albumu

  2018-11-21

  30 grudnia, nakładem Transcending Obscurity Records ukazuje się "Flesh for Funerals Eternal" - trzeci album jednego z najważniejszych zespołów drugiej fali szwedzkiej death metalowej klasyki - Feral. Wytwórnia upubliczniła niedawno utwór "Black Coven Secrets" z tego wydawnictwa:

   

  Wcześniej mogliśmy posłuchać utworu "Horrendous Sight". Za okładkę do płyty odpowiada ponownie Costin Chioreanu.

  Zamówienia przedpremierowe "Flesh for Funerals Eternal" na feralsweden.bandcamp.com

  Tracklista "Flesh For Funerals Eternal":
  1. Vaults Of Undead Horror
  2. Black Coven Secrets
  3. Gathering Their Bones
  4. Dormant Disease
  5. Of Gods No Longer Invoked
  6. Accursed
  7. Horrendous Sight
  8. Stygian Void
  9. Buried
  10. Bled Dry

  Aktualny line-up Feral:
  David Nilsson - wokal
  Viktor Klingstedt - bas
  Markus Lindahl - gitara
  Sebastian Lejon - gitara
  Roger Markstorm - bębny

   

  Feral:
  www.facebook.com/feralswe/

  Transcending Obscurity:
  tometal.com/
  www.facebook.com/transcendingobscurityrecords

  added by: Olo
  source: Transcending Obscurity Records

  FeralTranscending Obscurity RecordsCostin ChioreanuPetter NilssonHM-2 sound


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.