news

the newest reviews

Entropia

Vacuum ___2018
Klimatyczny jogging metal. Absurdalna szuflada? A do diabła z tym. Ta płyta naprawdę zmusza do fizycznej aktywności, zmiany przerzutki na szybszą, skakania przez kaniony i wbiegania na ośmiotysięczniki. To jest dosłownie godzinna reklama energetyków w okołometalowej oprawie. Króliczek Alcatela eksploduje w spazmach przeładowania, Lion odgryza głowę próbującego go zjeść dziecka, d...

Envig

By Human Hands ___2018
Klasyczny, motoryczny groove death metal. Ciężko walcujące się riffy, brzmiące tak, jakby zamiast strun gitarzyści założyli sobie czołgowe gąsienice, tratująca niczym batalion piechoty sekcja rytmiczna, wokalista ryczący niskim, zdartym growlem kolejne wersy żywcem wyjęte z “Na Zachodzie bez zmian” Remarque’a i unoszący się nieodzownie nad całością duch potężnego Bolt Th...

news

 • Powerwolf, Trivium, Carcass oraz Municipal Waste w składzie Mystic Festival 2019

  2018-11-12

  Podczas nowej edycji Mystic Festival, na scenie, obok Slipknot, King Diamond, Amon Amarth oraz Testament pojawią się kolejne topowe zespoły: Powerwolf (ger), Trivium (usa), Carcass (gbr) oraz Municipal Waste (usa).

  Festiwal odbędzie się w dniach 25 - 26 czerwca w Tauron Arena Kraków oraz w otaczającym halę Parku Lotników, gdzie znajdzie się druga scena oraz miasteczko festiwalowe. W ciągu dwóch dni, na dwóch scenach, pojawi się 20 artystów. Informacje o drugim headlinerze, kolejnych zespołach oraz sprzedaży biletów jednodniowych podane zostaną już wkrótce.

  Bilety na Mystic Festival są dostępne na www.mysticfestival.pl oraz www.eventim.pl
  Ceny karnetów są następujące:

  Płyta – 489 zł
  Sektory A – 539 zł
  Sektory C – 439 zł

  Płyta nie będzie podzielona na strefę Golden Circle czy Early Birds.
  Karnety upoważniają do wejścia na oba festiwalowe dni.

   

  www.facebook.com/MysticFestival2019/
  www.instagram.com/festivalmystic/
  www.mysticfestival.pl

  added by: Olo
  source: Knock Out Productions

  Knock Out ProductionsPowerwolfTriviumCarcassMunicipal WasteMystic Festival


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.