TODAY IS A RELEASE DAY OF

ROPE SECT

THE GREAT FLOOD

news

the newest reviews

Dwaal

Gospel of the Vile ___2020
Post metal i sludge/doom metal to modne ostatnio kierunki, ale, do cholery - koniecznie zróbcie w pierwszych rzędach jeszcze miejsce dla norweskiego Dwaal. Sam fakt, że ta płyta to debiut już robi wrażenie. To jest poziom, do którego większość zespołów dochodzi przez lata, a Dwaal mają na koncie przecież zaledwie jedną, wydaną własnym sumptem epkę, a wcześniej tylko jedno demo -...

Sadokist

Necrodual Dimension Funeral Storms ___2019
Sadokist to niezła banda fińskich pojebańców. Zdecydowanie bardziej niż na główkowanie nad złożonością swoich utworów stawiają na podziemną autentyczność, bezkompromisowość i konserwatywny, metalowy satanizm, w którym bluźnierstwo przeciwko wszelkim świętościom i normom społecznym jest jedyną, akceptowalną formą składania hołdu dla Piekła. Ta otoczka i wyraźne, wła...

news

 • Trzeci album Kriegsmachine (pl) "Apocalypticists" już jest

  2018-10-23

  Bez jakichkolwiek zapowiedzi, akcji promocyjnych i budowania napięcia, dwa dni temu, 21 października krakowskie Kriegsmachine wypuściło swój trzeci pełny album zatytułowany "Apocalypticists". Kto jeszcze nie słuchał, nie zamówił, nie odkurzył klęcznika ten ma szansę poniżej:

   

  Lista utworów:
  1. Residual blight
  2. The pallid scourge
  3. Lost in liminal
  4. Apocalypticists
  5. The other death
  6. On the essence of transformation

  Kopia fizyczna: store.no-solace.com
  Cyfrowa: ksmpl.bandcamp.com

  No Solace przy okazji oferuje też wznowienia "Enemy of Man" i "Altered States of Divinity". Wszystko znajdziecie w sklepie wytwórni należącej do muzyków.

   

  www.no-solace.com

  added by: Olo
  source: No Solace

  KriegsmachineMgłaNo Solace


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.