news

the newest reviews

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

Betrayer

Scaregod ___2018
Wreszcie! Wreszcie w pełni godny następca genialnego “Necronomical Exmortis” - demo, które wyniosło Betrayer na top death metalowej sceny w naszym kraju i którego, w mojej ocenie nie pobili już ani na “Calamity”, ani tym bardziej powrotnym “Infernum in Terra” - obydwa skądinąd zajebiste albumy, ale albo każdemu odrobinę czegoś brakowało, albo czegoś było za dużo - nawet ...

news

 • Deadborn (ger) - trzeci album w grudniu w Apostasy Records

  2018-10-16

  Sześć lat po wydaniu "Mayhem Maniac Machine" techniczni death metalowcy z niemieckiego Deadborn szykują się do kolejnego wystrzału. Nowy album nosi tytuł "Dogma Anti God", zawiera 9 kawałków, których nagraniem zajął się Kristian "Kohle" Kohlmannslehner (Aborted, Benighted) w swoim Kohlekeller Studio. Apostasy Records zapowiada wydanie na 7 grudnia i reklamuje nowy materiał jako jeszcze bardziej otwarty muzycznie od swoich poprzedników, ale bez utraty unikalnego i rozpoznawalnego charakteru Deadborn.

   

  Tracklista:
  01. Veneration
  02. Sense Of Delight
  03. Canine Devotion
  04. Dogma Anti God
  05. Abortive Interment
  06. Zero Moment Of Truth
  07. Your Symbol Burns
  08. Heretic Torment
  09. Prayer In Exigence

  facebook.com/apostasyrecords
  www.apostasyrecords.com

  added by: Olo
  source: Apostasy Records

  DeadbornApostasy RecordsKohlekeller Studio


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.