news

the newest reviews

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

Betrayer

Scaregod ___2018
Wreszcie! Wreszcie w pełni godny następca genialnego “Necronomical Exmortis” - demo, które wyniosło Betrayer na top death metalowej sceny w naszym kraju i którego, w mojej ocenie nie pobili już ani na “Calamity”, ani tym bardziej powrotnym “Infernum in Terra” - obydwa skądinąd zajebiste albumy, ale albo każdemu odrobinę czegoś brakowało, albo czegoś było za dużo - nawet ...

news

 • Obliteration (nor) - nowy album pod koniec listopada, utwór do odsłuchu

  2018-09-27

  Na 23 listopada Indie Recordings wyznaczyła premierę czwartego albumu Norwegów z Obliteration zatytułowanego "Cenotaph Obscure". Nagrania miały miejsce w studio Cobra w Sztokholmie, gdzie za stołem siedział Martin "Konie" Ehrencrona i zapewnił płycie organiczną , ale równocześnie bardzo bezpośrednią produkcję. Stylistycznie zespół nadal porusza się w oldskulowym, autopsowatym death metalu z doomowymi zwolnieniami i black metalowym posmakiem. W tekstach dominuje dystopiczna i apokaliptyczna tematyka, teksty o końcu cywilizacji i międzywymiarowych portalach.

  Pełna tracklista:
  1. Cenotaph Obscure
  2. Tumulus of Ancient Bones
  3. Orb
  4. Eldritch Summoning
  5. Detestation Rite
  6. Onto Damnation
  7. Charnel Plains

  Przedwczoraj wytwórnia upubliczniła utwór "Detestation Rite":

   

  Można już składać preordery w sklepie Indie Recordings.

   

   

  www.facebook.com/obliterationofficial
  www.instagram.com/obliterationnorway
  www.facebook.com/indierecordings
  indierecordings.no
  www.instagram.com/indierecordings

  added by: Olo
  source: Indie Recordings

  ObliterationIndie Recordings


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.