TODAY IS A RELEASE DAY OF

DECREPID

OSSEOUS EMPIRE

news

the newest reviews

Draghkar

At The Crossroads Of Infinity ___2020
Reklamowany w zeszłym roku składak różnych materiałów Draghkar był atrakcyjny tylko na papierze, w notkach prasowych od Horror Pain Gore - death/doom z nawiązaniami do fińskich klasyków - to mogło rozbudzać apetyty, nawet jeżeli nie jest to ostatnio jakiś oryginalny kierunek. Niestety wydawca nie wspominał wtedy nic o tragicznym warsztacie, paździerzowatych melodiach i koncepcyjnym...

Carbonized Innocents

Demo 2020 ___2020
Cóż za cudowne kilka minut muzyki! Żadnego intro srintro, żadnego ostrzeżenia, parental, srental advisory czy trailerów, które miałyby za zadanie przygotować metalową gawiedź na to muzyczne tornado. Żadnej reklamy, ani zapowiedzi ze strony wielkich wytwórni, które pewnie o tym zespole nawet nie wiedzą. A tu nagle, jak niezapowiedziany strzał w ryj zza rogu ciemnej uliczki, w jakiej...

news

 • Nuclear Blast reaktywuje kultowy cykl składanek Death Is Just The Beginning

  2018-09-20

  Nuclear Blast reanimuje koncepcję składanki Death Is Just The Beginning. 19 października ukaże się pierwsza powrotna edycja, na której, poza standardowymi kawałkami m.in. Brujeria, Carcass, Paradise Lost, czy Thy Art Is Murder znajdzie się też trochę rarytasów - m.in. nagrany ponownie utwór "The Awakener" Kataklysm, cover Exploited "They Lie" w wykonaniu Hypocrisy, czy specjalne kawałki demo od Benediction, Memoriam i Possessed. Z pewnością interesująco brzmi możliwość posłuchania coveru "Morbid Vision" Sepultury nagranego przez Immolation z udziałem samego Maxa Cavalery, a także interpretacji Meshuggahowego "Sane" w wykonaniu Decapitated.

  Na składaku znajdą się także świeże nabytki stajni: holenderscy death/thrashersi Bleeding Gods, niemieccy, melodyjni dark/death metalowcy Nailed To Obscurity, a także amerykańscy progresywni ekstremalni metalowcy Aenimus.

  Preordery:  nblast.de/DeathIsJustMMXVIII


  Trailer kompilacji:  Pełna lista kawałków na Death Is Just The Beginning MMXVIII:
  01. BENEDICTION - Tear Off These Fucking Wings (niepublikowane demo nowego kawałka)
  02. KATAKLYSM - The Awakener (ponownie nagrany)

  03. HYPOCRISY - They Lie (cover The Exploited)

  04. THE SPIRIT - Illuminate The Night Sky

  05. MEMORIAM - The War Rages On (demo)

  06. INSIDIOUS DISEASE - Soul Excavation (niepublikowany nowy utwór)

  07. POSSESSED - Abandoned (niepublikowane demo nowego kawałka)

  08. THY ART IS MURDER - The Son Of Misery

  09. IMMOLATION - Morbid Visions (feat. Max Cavalera) (cover Sepultura)

  10. NAILED TO OBSCURITY - King Delusion (niepublikowany nowy utwór)

  11. BLEEDING GODS - Beloved By Artemis

  12. DECAPITATED - Sane (cover Meshuggah)

  13. AENIMUS - Before The Eons (niepublikowany nowy utwór)

  14. PARADISE LOST - Frozen Illusion (wydany pierwotnie tylko na rynek japoński na składance utworów ze stron B)

  15. CARCASS - A Wraith In The Apparatus

  16. BRUJERIA - Viva Presidente Trump! (previously only available digitally and on vinyl)

   

  www.nuclearblast.com
  www.facebook.com/nuclearblastusa
  www.instagram.com/nuclearblastusa
  www.twitter.com/nuclearblastusa

  added by: Olo
  source: Nuclear Blast Records

  Nuclear Blast RecordsDeath Is Just The BeginningImmolationBenedictionMemoriamPossessedKataklysmBrujeriaCarcassParadise LostThy Art Is MurderDecapitatedAenimusNailed To ObscurityHypocrisy


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.