news

the newest reviews

Entropia

Vacuum ___2018
Klimatyczny jogging metal. Absurdalna szuflada? A do diabła z tym. Ta płyta naprawdę zmusza do fizycznej aktywności, zmiany przerzutki na szybszą, skakania przez kaniony i wbiegania na ośmiotysięczniki. To jest dosłownie godzinna reklama energetyków w okołometalowej oprawie. Króliczek Alcatela eksploduje w spazmach przeładowania, Lion odgryza głowę próbującego go zjeść dziecka, d...

Envig

By Human Hands ___2018
Klasyczny, motoryczny groove death metal. Ciężko walcujące się riffy, brzmiące tak, jakby zamiast strun gitarzyści założyli sobie czołgowe gąsienice, tratująca niczym batalion piechoty sekcja rytmiczna, wokalista ryczący niskim, zdartym growlem kolejne wersy żywcem wyjęte z “Na Zachodzie bez zmian” Remarque’a i unoszący się nieodzownie nad całością duch potężnego Bolt Th...

news

 • Thrash Attack Lublin zmienia lokalizację, kolejna impreza 20 października

  2018-09-20

  Powraca lubelski Thrash Attack.  20 października (sobota) odbędzie się 31. edycja tej imprezy w nowym miejscu - klubie Amnesia  (al.Racławickie 6)

  Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/269755140334532

  Zagrają /opisy organizatora/:

  LIKANTROPIA - death metal (Włocławek)
  Oj umiejo chłopy w death metal umiejo! Blast ściele się gęsto, trup za trupem rozjeżdżany walcem. A skąd to za kapela się urwała zapytacie? Z Włocławka odpowiemy. Mimo iż debiutancki LP "Beyond the begining" wydany niedawno bo w 2017 to chłopaki tłuką już lat wiele ale z przerwami a ich sajd prodżekt to chociażby Zachlapany Szczypior! Niech was nie zmyli grindowa konotacja, bo jak już wspomniałem chłopaki umiejo w death metal, oj umiejo!
  www.facebook.com/LIKANTROPIA.DEATHMETAL/
  www.youtube.com/watch?v=d9nvaYiz_FE

  PANDEMIC OUTBRAKE - thrash/death (Gdańsk)
  Gdańszczanie rżną jakby czas się zatrzymał na przełomie 80/90 lat. Szybko brudno i ostro jak młody Szuldiner! Niedawno wydali EP "Collecting the Trophies" i po przesłuchaniu nie ma wątpliwości że na żywo zapowiada się zbieranie trofeów w postaci łokci i kołowrotków w moszpicie.
  www.facebook.com/PandemicOutbreakThrash/
  youtu.be/sNQ0XTDUdvg

  PARH - sludge/ death/doom
  Necro crew z Płocka w natarciu w kolejnej odsłonie, tym razem zgnilizna brud i ohyda bo nazwa zobowiązuje. Powolne wałki, szwedzki strój i stół z powyłamywanymi nogami, a na dodatek growlujący perkusista więc pozycja obowiązkowa do obadania na traszatakowy wieczór.
  www.facebook.com/parhband/
  parh.bandcamp.com/

  DATA: 20.10.2018 (Sobota)
  MIEJSCE: klub muzyczny "Amnesia" al.Racławickie 6
  START: 19.00
  WJAZD: 15 PLN
  PIWO: only 6 PLN

   

  www.facebook.com/ThrashAttackLublin/

  added by: Olo
  source: fb.com/ThrashAttackLublin

  Thrash Attack LublinPandemic OutbreakLikantropiaParh


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.