news

the newest reviews

Sadokist

Necrodual Dimension Funeral Storms ___2019
Sadokist to niezła banda fińskich pojebańców. Zdecydowanie bardziej niż na główkowanie nad złożonością swoich utworów stawiają na podziemną autentyczność, bezkompromisowość i konserwatywny, metalowy satanizm, w którym bluźnierstwo przeciwko wszelkim świętościom i normom społecznym jest jedyną, akceptowalną formą składania hołdu dla Piekła. Ta otoczka i wyraźne, wła...

Draghkar

At The Crossroads Of Infinity ___2020
Reklamowany w zeszłym roku składak różnych materiałów Draghkar był atrakcyjny tylko na papierze, w notkach prasowych od Horror Pain Gore - death/doom z nawiązaniami do fińskich klasyków - to mogło rozbudzać apetyty, nawet jeżeli nie jest to ostatnio jakiś oryginalny kierunek. Niestety wydawca nie wspominał wtedy nic o tragicznym warsztacie, paździerzowatych melodiach i koncepcyjnym...

news

 • Outre - pierwszy utwór z nadchodzącej płyty "Hollow Earth"

  2018-09-07

  26 października nakładem Debemur Morti Productions ukazuje się "Hollow Earth" - nowy album krakowskiego Outre. Następca debiutanckiego "Ghost Chants" został nagrany, zmiksowany i poddany masteringowi w studio Impressive Art przez Przemka Nowaka. Za okładkę odpowiada MentalPorn. Do odsłuchu dostaliśmy właśnie pierwszy (a drugi na płycie) utwór zatytułowany "The Order of Abhorrence":

   

  Pełna tracklista:
  01. Spheres within
  02. The Order of Abhorrence
  03. Combustion
  04. Let the earth be silent
  05. Distant Daylight
  06. Aberrations
  07. Hollow Earth

  Można już składać zamówienia na winyl w specjalnej edycji, winyl regularny oraz na CD:  www.debemur-morti.com/en/263-Outre-Discography

  Third Eye Temple wyda także specjalną,  limitowaną wersję na czerwonym winylu. Szczegóły tego wydawnictwa mamy poznać wkrótce.


  www.facebook.com/outremetal
  www.facebook.com/debemurmorti
  www.debemur-morti.com

  added by: Olo
  source: fb/Outre

  OutreDebemur Morti ProductionsThird Eye Temple


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.