news

the newest reviews

Straight Hate

Black Sheep Parade ___2019
Jeżeli przebieraliście nerwowo nogami wypatrując premiery nowego krążka Straight Hate i z pewnym niepokojem czekaliście na to, jak zabrzmią najnowsze numery, w których, wedle zapowiedzi, miały pojawić się nawet elementy black metalu, to możecie odetchnąć z ulgą i bez najmniejszych obaw wrzucić płytę do odtwarzacza. Podobnie jak w przypadku debiutu, tak i tym razem mamy do czynien...

Chaos Echœs

Mouvement ___2018
Śledzę ten zespół od samych ich początków, jeszcze pod szyldem Bloody Sign i kontakt z tymi Francuzami zawsze robił mi dobrze. Wprawdzie forma pierwszego długograja nagranego już po zmianie nazwy była dla mnie osobiście rozczarowująca, ale staram się zrozumieć zamysł; muzyków, którzy zapowiadali to jako pierwszą część z trzyczęściowego cyklu, gdzie “Transient”, jak sama ...

news

 • Outre - pierwszy utwór z nadchodzącej płyty "Hollow Earth"

  2018-09-07

  26 października nakładem Debemur Morti Productions ukazuje się "Hollow Earth" - nowy album krakowskiego Outre. Następca debiutanckiego "Ghost Chants" został nagrany, zmiksowany i poddany masteringowi w studio Impressive Art przez Przemka Nowaka. Za okładkę odpowiada MentalPorn. Do odsłuchu dostaliśmy właśnie pierwszy (a drugi na płycie) utwór zatytułowany "The Order of Abhorrence":

   

  Pełna tracklista:
  01. Spheres within
  02. The Order of Abhorrence
  03. Combustion
  04. Let the earth be silent
  05. Distant Daylight
  06. Aberrations
  07. Hollow Earth

  Można już składać zamówienia na winyl w specjalnej edycji, winyl regularny oraz na CD:  www.debemur-morti.com/en/263-Outre-Discography

  Third Eye Temple wyda także specjalną,  limitowaną wersję na czerwonym winylu. Szczegóły tego wydawnictwa mamy poznać wkrótce.


  www.facebook.com/outremetal
  www.facebook.com/debemurmorti
  www.debemur-morti.com

  added by: Olo
  source: fb/Outre

  OutreDebemur Morti ProductionsThird Eye Temple


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.