news

the newest reviews

Mortuous

Through Wilderness ___2018
Fantastyczny kawał ponurej, oldskulowej mielony z masywnymi zwolnieniami, których nie powstydziłaby się nawet branża motoryzacyjna w USA w okresie kryzysu. Rzadko się zdarza żeby amerykański zespół tak udanie sięgał także do europejskich źródeł, ale kalifornijski Mortuous doskonale łączy miłość do “Onward to Golgotha”, “Mental Funeral” i “Cause of Death” z kultem ...

Crawl

Rituals ___2018
Szwecja gra Szwecję. Może i zielone światło dla trendu na to granie już zgasło, ale jeszcze niektórzy dodają gazu żeby załapać się na końcówkę żółtego. Szansę na realne zaistnienie w gronie rekultywatorów szwedzkiego old school death metalu mają już teraz tylko ci, którzy robią to naprawdę kurewsko dobrze, ale szczęśliwie Crawl łapie się do tej grupy. W dodatku wybrali...

news

 • Waek Aside (ger) - klip do utworu z nadchodzącej płyty

  2018-08-16

  Po trzech latach absencji i wymianie gitarzysty niemieccy death metalowcy z Weak Aside wracają z abumem numer trzy zatytułowanym "Forward Into Darkness". Na płycie znalazło się 10 utworów, z których jednego posłuchać możemy poniżej:

   

  "Forward Into Darkness" trafi do sprzedaży 28 września w formatach LP, CD. limit. digi i cyfrowym. Wydawcą jest FDA Records / Soulfood Music. Zamówienia można składać na www.fda-records.com

  Nagrania albumu miały miejsce w studio Desert Inn, a miksy i mastering robił Jörg Uken w Soundlodge Studio. Za okładkę odpowiedzialne jest Necromaniac Artworks.

  Pełna tracklista:
  01. Submerge
  02. Until You Died
  03. Royal Blood Dethroned
  04. We're All Condemned
  05. Contact
  06. Violence
  07. In The Deep There Is No God
  08. Face Down
  09. Poison Gas
  10. The End

   

  fda-records.com
  fda-records.bandcamp.com
  www.facebook.com/weakaside

  added by: Olo
  source: FDA Records

  Weak AsideF.D.A. RecordsFDA RecordsJörg UkenNecromaniac ArtworksSoundlodge StudioDesert Inn Studio


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.