news

the newest reviews

Rattenfänger

Geisslerlieder ___2019
Przyznam szczerze, że Roman Saenko, razem z resztą ekipy z Drudkh zaimponowali mi tym, że u szczytu eksplozji nowej fali old school doom/death metalu udało im się wyjść z czymś, co będzie brzmiało klasycznie, nawet antycznie, a przy tym miało jednak własny, wyjątkowy charakter. W tłumie rekultywatorów szkoły -ation death metalu, starej Finlandii i Szwecji styl Rattenfänger wyróż...

Deiphago

I, The Devil ___2019
Uwielbiam ten zespół zwłaszcza od czasów, gdy ich płyty przestały tonąć w zalewie pogłosów i postawili na bardziej zbite brzmienie. Na “I, The Devil” ewolucja tego podejścia postąpiła jeszcze dalej zabierając nas wręcz bardzo blisko innych rejonów muzycznych. Chaotyczny war/black? To już jest bardziej bestialski, bezwzględny, sataniczny powerviolence. Utwory, na crustowy wzó...

news

 • Ape To God dołączyli do Deformeathing Production

  2018-07-13

  Pochodzący z Lublina Ape To God łączy w swojej muzyce elementy thrash, death, grind oraz groove metalu z dystopijnymi, anty-religijnymi elementami oraz kpiną ze społeczeństwa i polityki. Jak sami przyznają, ich muzyka i koncept twórczości inspirowany jest takimi grupami jak Bolt Thrower, Napalm Death, Slayer, czy Celtic Frost.

  Dwa lata po rozpoczęciu działalności muzycy wydali debiutancką EP-kę, zatytułowaną po prostu "Ape To God". Pierwszy pełny album studyjny zatytułowany "The Head Meets The Tail" ukaże się natomiast w październiku pod szyldem Deformeathing Production.

  Zapraszamy do odsłuchu pierwszego udostępnionego kawałka zatytułowanego "Pseudocyesis": 

   

   

  Ape To God online:
  www.facebook.com/apetogod/
  apetogod1.bandcamp.com

  Deformeathing Production online:
  deformeathing.com/
  www.facebook.com/Deformeathing/

  added by: Olo
  source: Deformeathing Productions

  Ape To GodDeformeathing Productions


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.