news

the newest reviews

Neocaesar

11:11 ___2017
Czterech muszkieterów znanych z Sinister powróciło zza światów. Na pokładzie Sinister nigdy co prawda nie spotkali się w komplecie, lecz to mało istotne. Wartym odnotowania jest, że każdy z nich odcisnął piętno, mniejsze lub większe, na historii tego zasłużonego zespołu. Role epizodyczne odegrali basista Michel Alderliefsten, który zagrał na "Bastard Saints" i perkusis...

Supreme Carnage

Morbid Ways to Die ___2018
Niemiecki Supreme Carnage miele death metal wg. klasycznych, europejskich przepisów - ciężko przewalające się, motoryczne riffy, wyraźne linie melodyczne, głębokie, gardłowe growle i bezlitośnie gniotąca, masywna maszyna bębnów. Skojarzenia głównie z Gorefest, Hail of Bullets, ale też Centinex, Vader, Vomitory, współczesnym Asphyx, no i oczywiście Grave, od których, jak się wy...

news

 • Dying Fetus + Toxic Holocaust i Goatwhore w Polsce we wrześniu

  2018-06-30

  Po rewelacyjnym występie jesienią ubiegłego roku w Poznaniu, legenda technicznego death metalu, Dying Fetus, powraca na jedyny koncert do Polski. Amerykanie, których ostatni album "Wrong One To Fuck With" święcił niesamowite sukcesy na prestiżowej liście sprzedaży Billboard 200 (2 miejsce na "Top Heatseekers", 7 miejsce na "Independent Albums" czy 8 miejsce na "Hard Rock Albums") powrócą do naszego kraju, aby zagrać 6 sierpnia w warszawskiej Proximie. Trio z Maryland wesprą goście specjalni w postaci thrashowego Toxic Holocaust i black/death metalowego Goatwhore. Koncert otworzy, lokalnym akcentem, Koronal.

  Dying Fetus "European Annihilation Summer 2018"
  + Toxic Holocaust
  + Goatwhore
  + Koronal
  6 sierpnia / g. 19:00
  Klub Proxima / Warszawa

  Bilety:
  69 - pwevents.pl/bilety/dying-fetus-toxic-holocaust-goatwhore/613/136
  74 - Biletomat, Eventim, Ticketmaster, eBilet, Ticketclub, klub Proxima
  79 - w dniu koncertu

  Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/239952796582058/


  added by: Olo
  source: Koronal

  Dying FetusToxic HolocaustGoatwhoreKoronal


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.