news

the newest reviews

Reinfection

Breeding hate ___2018
Właśnie sobie uświadomiłem, że czekałem osiemnaście lat na chwilę, kiedy w moim odtwarzaczu zabrzmi drugi album tego monstrum z Przysuchy. To jedna z tych płyt wobec której miałem niesamowicie duże wymagania, własne wyobrażenia jak powinna brzmieć, i przede wszystkim miałem nadzieję, że dorówna przynajmniej swojej poprzedniczce. Nie bawiąc się dłużej w nikomu pewnie niepotr...

Conveyor

An Incarnated Restriction ___2018
Puławski duet zaskoczył mnie bardzo na plus. Młode chłopaki, ograniczony skład, a ścieżka stylistyczna którą obrali jest bardzo nieoczywista, odważna i wymagająca. Na swoim pierwszym materiale zaprezentowali 45 minut pokręconego, progresywnego death metalu utrzymanego produkcyjnie i kompozycyjnie w duchu starej szkoły - okolice wczesnych dokonań Meshuggah, Voivod, Atrocity, Atheist, ...

news

 • Undergang (dnk) i Corpsessed (fin) 19 lipca we Wrocławiu

  2018-06-13

  Duński, death metalowy, autopsowaty buldożer Undergang jedzie w lipcu na trasę po Europie. Towarzyszyć im mają dwaj podopieczni Dark Descent z Finlandii - w pierwszej części, od 6 do 14 lipca ma to być Gorephilia, a w drugiej, od 15 do 20 lipca czciciele kultu Przedwiecznych - Corpsessed (21 lipca obydwa zespoły grają też w Trutnovie na Obscene Extreme). I to właśnie ten drugi śmiertelny zestaw pojawi się na jedynym koncercie w Polsce 19 lipca (czwartek) we Wrocławiu.

  Zainteresowani znajdą więcej info śledząc to wydarzenie na FB.

   

  www.facebook.com/undergangktdm
  undergang.bandcamp.com
  www.facebook.com/Corpsessed

  added by: Olo
  source: No Gods No Masters

  UndergangCorpsessed


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.