news

the newest reviews

Neocaesar

11:11 ___2017
Czterech muszkieterów znanych z Sinister powróciło zza światów. Na pokładzie Sinister nigdy co prawda nie spotkali się w komplecie, lecz to mało istotne. Wartym odnotowania jest, że każdy z nich odcisnął piętno, mniejsze lub większe, na historii tego zasłużonego zespołu. Role epizodyczne odegrali basista Michel Alderliefsten, który zagrał na "Bastard Saints" i perkusis...

Supreme Carnage

Morbid Ways to Die ___2018
Niemiecki Supreme Carnage miele death metal wg. klasycznych, europejskich przepisów - ciężko przewalające się, motoryczne riffy, wyraźne linie melodyczne, głębokie, gardłowe growle i bezlitośnie gniotąca, masywna maszyna bębnów. Skojarzenia głównie z Gorefest, Hail of Bullets, ale też Centinex, Vader, Vomitory, współczesnym Asphyx, no i oczywiście Grave, od których, jak się wy...

news

 • Były gitarzysta Anal Cunt, Josh Martin nie żyje; spadł z ruchomych schodów

  2018-06-01

  Josh Martin, szalony gitarzysta najlepiej znany z gry w szeregach legendy grind core - Anal Cunt (w latach 1996-2011) zmarł w poniedziałek w wieku 45 lat. Martin, który grał też m.in. w takich zespołach jak Adolf Satan, Fukk, Impaled Northern Moonforest, czy Failure Clinic spadł z ruchomych schodów w centrum handlowym Providence Place w poniedziałek wieczorem (28 maja). Według doniesień miejscowej policji mężczyzna spadł z wyższego poziomu ruchomych schodów prosto w strefę restauracyjną ok. godziny 22.45 doznając w wyniku upadku poważnych obrażeń głowy, w wyniku których poniósł śmierć. Według wstępnych szacunków był to po prostu nieszczęśliwy wypadek i nic nie wskazuje na to, aby Martin został popchnięty lub by skoczył celowo. Świadkowie zeznali, że Martin wygłupiał się i zjeżdżał po poręczy. Spadł przechylając się w tył, a następnie – lądując w punkcie gastronomicznym - uderzył głową w stół.

  Zgodnie z jego profilem na facebooku, Josh Martin mieszkał obecnie w Pawtucket.

  W listopadzie 2017 Josh trafił do lokalnych wiadomości, gdy wywołał zamieszanie w Centrum Pamięci Weteranów w Providence podczas ceremonii przekazania kluczy do miasta Gene Simmonsowi (Kiss) przez jakiegoś lokalnego polityka. Josh wykrzykiwał rzeczy w stylu "To chyba jakiś pieprzony żart?", "Ace jest lepszy niż to!", gdy Simmons ruszył w jego kierunku z wyraźnym zamiarem walki.


  added by: Olo
  source: Return to the Pit

  Anal CuntJosh Martin


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.