news

the newest reviews

Entropia

Vacuum ___2018
Klimatyczny jogging metal. Absurdalna szuflada? A do diabła z tym. Ta płyta naprawdę zmusza do fizycznej aktywności, zmiany przerzutki na szybszą, skakania przez kaniony i wbiegania na ośmiotysięczniki. To jest dosłownie godzinna reklama energetyków w okołometalowej oprawie. Króliczek Alcatela eksploduje w spazmach przeładowania, Lion odgryza głowę próbującego go zjeść dziecka, d...

Envig

By Human Hands ___2018
Klasyczny, motoryczny groove death metal. Ciężko walcujące się riffy, brzmiące tak, jakby zamiast strun gitarzyści założyli sobie czołgowe gąsienice, tratująca niczym batalion piechoty sekcja rytmiczna, wokalista ryczący niskim, zdartym growlem kolejne wersy żywcem wyjęte z “Na Zachodzie bez zmian” Remarque’a i unoszący się nieodzownie nad całością duch potężnego Bolt Th...

news

 • Były gitarzysta Anal Cunt, Josh Martin nie żyje; spadł z ruchomych schodów

  2018-06-01

  Josh Martin, szalony gitarzysta najlepiej znany z gry w szeregach legendy grind core - Anal Cunt (w latach 1996-2011) zmarł w poniedziałek w wieku 45 lat. Martin, który grał też m.in. w takich zespołach jak Adolf Satan, Fukk, Impaled Northern Moonforest, czy Failure Clinic spadł z ruchomych schodów w centrum handlowym Providence Place w poniedziałek wieczorem (28 maja). Według doniesień miejscowej policji mężczyzna spadł z wyższego poziomu ruchomych schodów prosto w strefę restauracyjną ok. godziny 22.45 doznając w wyniku upadku poważnych obrażeń głowy, w wyniku których poniósł śmierć. Według wstępnych szacunków był to po prostu nieszczęśliwy wypadek i nic nie wskazuje na to, aby Martin został popchnięty lub by skoczył celowo. Świadkowie zeznali, że Martin wygłupiał się i zjeżdżał po poręczy. Spadł przechylając się w tył, a następnie – lądując w punkcie gastronomicznym - uderzył głową w stół.

  Zgodnie z jego profilem na facebooku, Josh Martin mieszkał obecnie w Pawtucket.

  W listopadzie 2017 Josh trafił do lokalnych wiadomości, gdy wywołał zamieszanie w Centrum Pamięci Weteranów w Providence podczas ceremonii przekazania kluczy do miasta Gene Simmonsowi (Kiss) przez jakiegoś lokalnego polityka. Josh wykrzykiwał rzeczy w stylu "To chyba jakiś pieprzony żart?", "Ace jest lepszy niż to!", gdy Simmons ruszył w jego kierunku z wyraźnym zamiarem walki.


  added by: Olo
  source: Return to the Pit

  Anal CuntJosh Martin


Reinfection

Czy damy radę wpasować się w panujące dzisiaj trendy tego nie wiem. Mam nadzieję, że tak i płyta zdoła troszkę namieszać i odbije się to echem w środowisku. Mam też nadzieję, że będziemy w stanie pokazać, że scena ma się dobrze i zachęcić innych do tego że warto coś robić mimo tego, że się mieszka daleko od siebie.

Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.