news

the newest reviews

Neocaesar

11:11 ___2017
Czterech muszkieterów znanych z Sinister powróciło zza światów. Na pokładzie Sinister nigdy co prawda nie spotkali się w komplecie, lecz to mało istotne. Wartym odnotowania jest, że każdy z nich odcisnął piętno, mniejsze lub większe, na historii tego zasłużonego zespołu. Role epizodyczne odegrali basista Michel Alderliefsten, który zagrał na "Bastard Saints" i perkusis...

Supreme Carnage

Morbid Ways to Die ___2018
Niemiecki Supreme Carnage miele death metal wg. klasycznych, europejskich przepisów - ciężko przewalające się, motoryczne riffy, wyraźne linie melodyczne, głębokie, gardłowe growle i bezlitośnie gniotąca, masywna maszyna bębnów. Skojarzenia głównie z Gorefest, Hail of Bullets, ale też Centinex, Vader, Vomitory, współczesnym Asphyx, no i oczywiście Grave, od których, jak się wy...

news

 • Sear Bliss (hun) - nowy album w lipcu, klip z tekstami do jednego z utworów

  2018-05-25

  6 lipca, za sprawą Hammerheart Records ukazuje się nowy album węgierskich black metalowych klimaciarzy z Sear Bliss zatytułowany "Letters from the Edge". Od kilku dni zapoznać się możemy z jednym z kawałków z tego albumu za sprawą klipu z tekstami:


  Nowy album jest osadzony mocno w tradycyjnym klimacie muzyki Węgrów, a o powyższym kawałku tak wypowiada się wokalista i lider zespołu: "Gdy zostaliśmy poproszeni przez wytwórnię o wybór kawałka promującego ten album to mieliśmy twardy orzech do zgryzienia. Wydawało się nam, że możemy wybrać którykolwiek utwór, ale ostatecznie padło na "Shroud", który bardzo dobrze reprezentuje klimat całego albumu i pokazuje jasną wizję kierunku muzycznego, w którym podążamy jako zespół. Nie chcę wchodzić w szczegóły tworzenia tego utworu, czy jego przekazu. Chcemy to pozostawić do zgłębienia słuchaczowi. Generalnie jest to bardzo osobisty numer - zarówno tekstowo jak i muzycznie, a klip jaki stworzył do niego Attila także odzwierciedla jedność zespołu i to jak rodził się ten album."

  Sear Bliss "Letters From The Edge":
  1. Crossing The Frozen River
  2. Forbidden Doors
  3. Seven Springs
  4. A Mirror In The Forest
  5. Abandoned Peaks
  6. Haven
  7. The Main Divide
  8. Leaving Forever Land
  9. At The Banks Of Lethe
  10. Shroud


  Sear Bliss:
  www.searbliss.hu/
  www.facebook.com/searblissband
  www.youtube.com/user/officialsearbliss

  Hammerheart Records:
  www.hammerheart.com
  www.hammerheartstore.com
  www.facebook.com/hammerheartrecords

  added by: Olo
  source: Hammerheart Records

  Sear BlissHammerheart Records


Nuclear Holocaust

Jest old school, bo nie zagraliśmy ani jednego oryginalnego dźwięku, kawałki są krótkie, jest w nich mnóstwo thrashu i punka, szczypta death metalu – to dla wielu będzie właśnie przepisem na grindcore, zmieniają się tylko proporcje. Nie boli nas ta łata, nie chce nam się też szukać innej.

Ulcer

Może dzięki uwielbieniu Dissection jest na Heading Below więcej melodii? Może za sprawą Testimony of Ancients znalazły się klawiszowe podkłady? Być może dlatego, że kochamy Autopsy jest więcej tłustych zwolnień? Jakoś tak to wszystko naturalnie przyszło.

Echoes of Yul

Granie w pojedynkę, miksowanie, itp. to trochę wymóg sytuacji w jakiej jestem kiedy trudno jest znaleźć kogoś nadającego na podobnych falach, ale są plusy: gram kiedy chcę, muzyka ma spójną wizję i nie idę na żadne kompromisy.